Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik valami szer beszédkény...

Létezik valami szer beszédkényszer és állandó üvöltözés ellen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:14
1 2
 11/18 Pityeszadoki válasza:

A tünetekből arra gyanakszom -és most ne nevessetek - hogy férgek vannak az illetőnek a testében.

Kell tudni, hogy az emberiség 80% ban vannna k jelen -de minél több annál több gondot okoznak...

A kibocsálytottmérgező anyagok - amonia,arzén stb. megmérgezik a szervezetet és nem csak testi tüneteket idéz elő hanem pszihés eket is - mert ezek a mérgek -váladékuk meg amit kibocsálytanak a testükből- elhasználódott káros szennyező anyagok.Véráramba jutva , májba,vagy maguk a férgek az agyba is be jutnak.

Ez nem vicc ezt egy nemzetkőzi konferencián hallottam -és ha többet akarnak tudni a témáról- ill. kezelni akarják akkor kezdjék előszőr MMS cseppekkel és ha kiderül - pl. 3 hetes tisztítás után, hogy nem enyhül -akkor léteznek plazma készülékek amelyekkel kiégetik a testből - ( az a szomorú valóság hogy 1930 óta direkt úgy gyártják a gyógyszereket hogy ezeknek az élősködőknek ne ártsanak a gyógyszerek)persze vannak speciel gyógyszerek- antihelmetikumok amelyek néhány fajtát ki üzik de nem mindet - mert elbújnak mélyen a test nedvekbe...zsírba stb.

Gusztustalan tudom -de ez van - ( fontos az MMS es krisztír is ) ha ez mind nem segítt - kell pszihoterapeuta és személyiség fejlesztés - mert más más szemszögből ( amit ha valaki megismer ) a problémák eltörpülnek és már nem lesszprioritása mint ezidáig... Tisztelettel Pityeszdoki

2015. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Sajnos nekünk is volt ilyen családtagunk. A probléma még alkoholizmussal is társult. Csak a különköltözés oldotta meg.
2015. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Varrd be!
2015. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Az MMS cseppnek azért nézz utána, az eddig olvasottak szerint inkább méregnek nevezném mint gyógyszernek.....

ÉN biztos nem adnám az ellenségemnek sem.

2015. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem szokásom összevissza kapkodni az ilyen cuccok között, viszont valami hatékony megoldás tényleg jó lenne, mert rossz hallgatni, hiába tudom, hogy betegség miatt csinálja.
2015. jún. 23. 15:20
 16/18 anonim válasza:

mindenképpen kell beszélni a kezelő orvosával.el kell érnetek,hogy egy agyi CT-t is csináljanak nála.elképzelhető,hogy agydaganata van,ami az önuralomért felelős homloklebeny környékén fejti ki "áldásos"tevékenységét.

Ismerősi körben volt rá példa!!!!!

2015. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Beszéltünk vele, nem hisz nekünk.
2015. jún. 24. 15:12
 18/18 anonim válasza:
Más ötletem nincs:el kell költözni tőle.Jó messzire...
2015. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!