Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek a gyomorideggel?

Mit kezdjek a gyomorideggel?

Figyelt kérdés
Hát komolyan megőrülök már tőle! Nagyon idegeskedős típus vagyok és holnap fontos eseményem lesz, ami miatt nagyon izgulok, de ez meg rontja a teljesítményem szóval igazán jó lenne ha elmúlna, próbálkoztam már légzőgyakorlatokkal, figyelemeltereléssel, relaxációval, meditációval, de semmi nem segít. Itt van a gombóc a torkomban, enni nemtudom mióta nem bírok, folyamatosan nagyokat nyelek, megy a hasam.... Nyugtatóval is próbálkoztam, de csak ilyen homeopátiásokkal meg gyógynövényesekkel és semmit nem használ az se.
2015. júl. 2. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Még csak tippet sem tudunk adni, mert nem írsz magadról, meg a gyomoridegről semmit. Hány éves vagy, milyen nemű, és miért idegeskedsz?
2015. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!