Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az életben kezdenek elfajulni a dolgok, mert már senkit sem érdeklem. Ismerőseim,barátaim,rokonaim. Itt ülök a tetves szobámba a nyári szünet óta, de komolyan, nem mozdultam ki. És senki se veszi észre a segítségkiáltásaimat. Mindenki el van foglalva a boldog életével, aztán majd nézhetnek, ha szépen kinyírom magam. De tényleg. Itt olvastam, hogy aki öngyilkos akar lenni vagy súlyos depresszióban szenved, az mindig hagy "rejtett" segítségkéréseket az üzeneteiben,szavaiban. És én folyamatosan ezt teszem, de senki nem vesz észre, teljesen magamra maradtam. Senkit nem érdeklek. Nehogy tinihisztinek vegyétek, nem vagyok az a típus. Eddig mindig próbáltam pozitívan hozzáálni a dolgokhoz, de ma jött el az a pont amikor már teljesen kétségbeestem. Nagyon fáj, nem bírom már elviselni, csak el akarok ebből a fájdalomból menekülni, hogy vége legyen. Próbálkozok beszélgetni, de a tökéletes kis életük miatt köréjük ment egy buborék féle, ami miatt ők ezt nem értik meg. Mondthatom bármennyire is, nem fogják megérteni. Senki. Itt egyedül fogok meg*ögleni.
2014. júl. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ez oké. És amúgy mi a baj? Ki tehet arról, hogy otthon ülsz? Akár csinálhatnál is valamit.
2014. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz értelmeset írni inkább ne is írj semmit.
2014. júl. 20. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Mégis mit lehet neked ennél értelmesebbet írni? Amit írtam, azt én még a legdurvabb depressziós időszakaimban is értettem volna. Azt jelenti, hogy csak te tudsz változtatni, csak tőled függ, hogy ülsz-e a szobádban magányosan vagy elkezdesz élni. Ebben nem fog neked senki segíteni, mert ebben nem lehet, csak te tudsz segíteni magadon Persze ha ilyen bunkó stílusban inditasz, mint nálam, akkor ne csodálkozz ha senki nem akar veled szóba állni.
2014. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!