Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 szem 0,25 frontin bevetele...

2 szem 0,25 frontin bevetele után mit érezhetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodt leszel, de semmilyen körülmények között nem ajánlott bevenni egyszerre 2.
2010. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam nyugodt tőle,nem tudtam még elaludni sem,tompa voltam,nagyon megzavart.Nem érdemes 2 venni be belőle annak aki nem így szedi rendszeresen.
2010. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 szem nem nyugtatott meg azért gondoltam hogy mi lenne ha 2 t vennék be
2010. márc. 8. 12:51
 4/10 anonim válasza:
Nekem 2 0,5-ös után sem volt semmi hatása.
2010. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

Ha még sosem szedted, jól fejbevág. Ha már rendszeresen, akár kevés is lehet. Mindenesetre idegességre nem érdemes bevenni akkor, ha az ember csak szimplán ideges. Ez arra való, ha oda nem tartozó tünetek is vannak (szédülés, hányás, megmagyarázhatatlan mi-van-velem rosszullét)

2010. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy akkor ne szedd semmiképpen mer rá szoksz. inkább mozogjál sportoljál.vacsorára csak könnyüt egyél.(igaz az idősebbekre is!
2010. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 7végén 2-t veszek be estére,pont fél óra múlva érzem a hatását:ilyen lebegésszerű,szédülés és jó adag álmosság
2010. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én régebben 0,5 -ből vettem reggel 2-öt ete 1 szemet. A szorongásomon segített de mint minden nyugtatóra erre is rá lehet szokni. Már egy jó ideje 0,5-ből szedek 2 szemet ,de igazából van hogy attól leszek ideges ha nem veszem be. Azt tudom ajánlani hogy ne is vegyél be egyet se mert nem olddja meg a problémát, csak elnyomja.
2010. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én el tudok tőle aludni általában, de van, hogy abszolút nem érzem. Változó. Attól, hogy mit ettem, mennyire szorongok.
2010. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy féltől úgy bkábulok, h leszarom kb h mivan :D állva eltudnék aludni tőle és kihat az egész napomra, viszont este egészet kell bevennem,tudok aludni tőle,de nekem kell mellé imovane altató is h rémálmaim ne legyenek. ez szörnyű komolyan h mai világban itt tartunk..21évesen..nekm erős szorongásra irtál fel. idegesitenk a kötekedő cigók, a magamutogatos qrvák, meg az h a jármuveken mienparasztok tudnak lenni.. volt párszor h megkergetett egy szipus benga cigo csaj h ő agyon ver ha nem futok pl.. mondtam a dokinőnk h v csinál vlem v a ilággal vmit v beleszúrok 1kést a fajtájába...a rendőrség mamár ugysem törödne vele..meg ien dührohamaim vtak.azóta esténként röhögöörcsöt kapok,nem görcsölök mindenen,de ha belémkötnének mégegyszer biztos h leszúrnám!!!megnevelném.szóval egyenlőre 1hét után igy hat a frontin :p igenazt is javasolta h az nn a legjobb h a 8kerből lköltözni de sajna tudja ő is h az nem olyan egyszerű és ez csak rosszabb lesz
2010. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!