Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól lehet tanulni?

Antidepresszánstól lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Valaki írna tapasztalatokat?

2015. szept. 15. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, mert nem nyugtató, hanem pörgetőszer.
2015. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem,nem tudsz tőle koncentrálni.
2015. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Miért ne lehetne? Ha akadályt érzel, vagy koncentráció zavart, esetleg túlzott fáradságot, akkor gyógyszert kell váltani.
2015. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem kéne szedned azt a szart!
2015. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Az antidepresszáns mint egy jó erős drog, eleinte felpörget, aztán ahogy szép lassan függővé válsz tőle, úgy igényelsz majd egyre többet, míg végül totál zombi nem leszel. A zombik nem tudnak tanulni, belassulnak, tompák... minden bajod mellé még az is kell, hogy kivágjanak a suliból, miközben egyre nehezebb lesz még egy értelmes mondatot kinyögnöd is?
2015. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 ez azért nincs minden esetben így.

Van aki tudja kontrollálni magát, van aki nem, ez csak akarás kérdése. Nekem sikerült elhagynom, nem is akartam rászokni, nem váltam ezáltal függővé.

2015. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös

Na megint valaki, aki csak féligazságokat és teljes hazugságokat hallott.

Az antidepresszáns nem okoz függőséget és nem kell belőle egyre több, ez színtiszta hazugság.

Ha szedése indokolt (tehát van mi ellenében "dolgozzon") és a mennyiség is jó, akkor semmi pozitív vagy negatív hatása nincs a tanulásra. Illetve inkább pozitív mivel arra tudsz végre koncentrálni.

2015. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Ez egy tapasztalat.
2015. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom néha olyan ostobaságokat írtok. Az antidepresszánsra is rá lehet szokni. Legalább a betegtájékoztatót olvassátok el. A kérdésre válaszolva,a legtöbbnél elég nehézkes a tanulás,a sok mellékhatás miatt. Vannak azért olyanok is amelyek eléggé tolerálhatók,és lehet mellette tanulni.
2015. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!