Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most történt valami, és...

Most történt valami, és képzelgek! Segítség! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Nos, elütöttünk egy őzikét, én persze amilyen érzékeny vagyok rögtön sírógörcsöt kaptam, most pedig mindig egy őzike van a tudatomban, hogy én is átfogom érezni a fájdalmát. Egy dolgot többször kell megérintenem, megtennem, átgondolnom, mert ha nem, akkor az őzike megbosszúlja, vagy történik valami, és hogy biztosan egy babona miatt ütöttük el az őzikét... Gondoltam már sok mindenre. Arra is hogy elátkoztak.
2015. szept. 20. 19:52
 1/2 Szépe Katalin ***** válasza:

Úgy tűnik nagyon mélyen érintett a dolog Téged,állatot elütni amúgy sem kellemes érzés senkinek,de meg történhet.A fantáziád egy kicsit élénkebbnek tűnik a szokásosnál.Gondolom inkább álmodban kísért az Őzike,ne tedd meg amit szerinted kell és nézd meg mi történik...szerintem semmi nem fog,legalább is a valóságban biztos nem.ezt tudatosítsd magadban.

Ez egy véletlen baleset volt,és abban is biztos vagyok ,hogy nem Te vezettél és nem Te okoztad ,miért lennél elátkozva ?!és miért pont Te?

Ha nem megy,akkor érdemes szakember segítségét kérned,fognak tudni segíteni!!

Szép estét!

2015. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy milyen szerencsések vagytok, hogy nem a szélvédőnek csapódott, és nem lett bajotok. Nagy baleset is lehetett volna belőle.
2015. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!