Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért van hogy egyik pillanatba...

Mért van hogy egyik pillanatban azt érzem hogy bármit elérhetek rá pár percre meg már elképzelni nem birom a jövőt és inkább végetvetnék mindennek? 19/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Keressél fel egy orvost....vagy írd be a googliba, hogy gyakori hangulat ingadozás.
2015. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat ez nem igazán hangulat ingadozás legalábbis nem annak érzem.de koszonom
2015. szept. 27. 06:54
 3/8 anonim ***** válasza:

A média azt sugallja bármit elérhetünk, sikeres embereket mutat be, reklámozzák a szép, sikeres, csinos, okos emberek életstílusát, valósítsd meg magad. +Felgyorsult a világ, kevésbé lehet előre tervezni, mint régebben. Ezek tőled független dolgok.

Nyílván nehéz lehet a pályaválasztás kérdése is ebben a korban, vagy már túl vagy rajta?

Én fiatalabb koromban eljártam könyvtárba, olvasgattam vallási, filozófiai, pszichológia polcról könyveket. Az olvasás segít kitágítani a világképedet, rálátást ad a dolgokra.

2015. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ne a boltok divatos ezoterika, "valósítsd meg magad" könyveit olvassad - ez még egy kiegészítés. :)
2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A média nem igazán hat rám mert nem szeretek tvt nezni. Inkább a jővő miatt felek h semmi nem jön össze, most vagyok 12es es ugye itt az éretségimeg minden.. az olvasás jo ötlet de nem köt le egyáltalán. Köszönöm a válaszod
2015. szept. 30. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor most tényleg nem az olvasásnak van itt az ideje (pláne elvontabb témákban). Tegyél meg mindent amit tudsz, hogy jól sikerüljön, tanuljál. Akkor elmondhatod, bárhogy is sikerül, hogy megtetted amit tehettél.

Továbbtanulást tervezel?

2015. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindent meg is teszek de mégsem azt az eredményt érem el amit szetetnék. Tovább szeretnèk tanulni de igy nem biztos hogy mennifog, hiàba probálom:/
2015. okt. 1. 01:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne izguljál, és azért a ló túlsó oldalára se essél, hogy agyontanulod magad. Tőled telhetően ha felkészülsz, akárhogy is sikerül, te megtetted a magad részét.


Jézusnak a jövővel kapcsolatos aggódással kapcsolatban is van egy hasznos tanácsa:

Mát.

6,34 Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja.


Én csak 30-31 évesen jöttem rá, hogy létezik gondviselés. Ha te ezt már 19 évesen megtudod, sokkal jobb lesz az életed mint nekem volt anno.


Egyetemre szeretnél továbbtanulni és milyen szakon? (Megírhatod privátban is.)

2015. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!