Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes érzelmi, és életenergia...

Teljes érzelmi, és életenergia lenullázódás esetén megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem is lenullszódás, mert ha visszagondolok, amióta csak megszülettem,nullán voltam. Először otthon gondoskodtak arról, hogy nulla legyen, aztán úgy maradtam. 26 éves vagyok, két hete költöztem külön. Előtte csak egyszer éltem külön, de akkor exemmel és annak annyával együtt ( rossz volt az anyós miatt).Másik városban kaptam munkát, egyenlőre csak egy szobám van. Anyám és apám soha nem törődött velem, apám vert, anyám ivott, egymást ( és engem ) is ölték mindig. Ha most belemennék a részletekbe hosszú volna. És beszélni se szeretnék róla. A lényeg, hogy egyáltalán nem találom a helyem. Azt hittem, ha végre elszabadulok otthonról jobb lesz, de nem így lett. Egy évig voltam uómunkanélküli, otthon, most lett ez a lehetőség. Nem szeretem, egyáltalán nem leleksít, és sokat se kapok érte,de kiugrásnak jó. Albérletet is kellene találnom, mert hónap végén ki kell költözzek, csak eg yhónapra tudtam kivenni a szobát. Ha nem sikerül, mehetek vissza anyámékhoz, de inkább a halál. De a legrosszabb, hogy teljesen gyökértelennek érzem magam. Van egy keserű múltam, minden érzelmi biztonságot nélkülönző gyerekkorral, egy végzettségem, ami semmit se lelkesít, és az emberekkel se tudok mit kezdeni. Szerintem elég súlyos depresszióba szenvedek már egy ideje, és sok tesi tünetem is van ( alvászavar, állandó fülcsendés, szívdobogás, stb.) lehet, alaposan ki kellett volna vizsgáltatnom magam, mielőtt elköltözök. De most meg a munka miatt se tudo már elszabadulni, ráadásul az idő is sürget a lakhatás miatt. EGyszerűen nem tudom mi legyen. Úgy érzem, napról napra élek, minden értelemben. Az energiám épp olyan, mintha egy minimálisat feltöltdőne éjjel, csakhogy reggel már madnem teljesen le is menjen nullra, nap közben meg mínuszra. Mit tehetnék magamért? Annyi a gondom,hogy nem tudom hol kezdjem és csak tolom magam előtt.

2015. okt. 3. 18:25
 1/5 anonim válasza:

A helyzet az hogy az érzelmet és az életenergiát ne keverd össze.

Amit te átélsz azt hátrányos helyzetnek mondanám.

Természetesen neked is nyilván való hogy egy társ sokat segítene sőt az is sokat segít neked hogy én most válaszolok. Jelenleg egyedül vagy és emiatt még inkább egyedül érzed magad mint eddig. A magány egy kínzó fájdalom főleg ha tudod milyen volt nem magányosan. Ne szakítsd fel a sebeket.

Sokat segítene egy kiskutya ami kicsi is marad. Sok szeretettet ad és segít átvészelni a keresési időszakot míg el nem jutsz egy kapcsolatig. De innen könnyű okosnak lenni én nem látok bele a te lelkedbe neked kell megtalálni a problémádra a választ.

Ha viszont az élet energiád kevés akkor vonulj el a hegyekbe vagy az erdő mélyére remete szerzetesnek tégy hallgatási fogadalmat és meditálj míg ősz fehér szakállad nem lesz. Hidd el tele leszel utána életenergiával. :) Már akkor érzed ha az ágyon török ülésben csukot szemmel hümmögsz.

Remélem segít a kiskutya. :)

2015. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiskutya max akkor lesz, ha seját lakásom lesz. EGy bérlő se szereti az állattartókat.

Fehér ősz szakállam nemlesz, lévén nő vagyok. ( legalábbis nagyon remélem, hogy e körülmény miatt nem lesz.)

Jót tenne nekem az elvonulás valóban. De jelen körülmények köztt nem tudom, ezt hogyan tudnám kivitelezni, úgy, hogy el is tartom közben magam. Ha erre valakinek van ötlete, szívesen fogadom.

2015. okt. 3. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:

elírtam...a bérbeadók nem szeretik az állattartókat.

egyébként macskás vagyok, inkább macskám lenne de ez rézsletkérdés.

2015. okt. 3. 21:43
 4/5 Szabolcsszaki válasza:
[link] A szeretet energia működése! itt megtudhatsz mindent az élet működéséről! :)
2016. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress fel egy szakembert! Akár skypon is lehet. Az esély arra hogy megoldódjon az életed egy gyk kommenttől elég kevés. De egy pszichológus ki tud gyógyítani lassan, mivel ilyenekkel foglalkozik mint te!
2016. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!