Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha ezt érzem 21 évesen?

Normális, ha ezt érzem 21 évesen?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok. Látszólag mindig 'vidám' voltam, sokat nevettem, de több, mint 10 éve semmi sincs rendben. Próbáltam már öngyilkos lenni 6 éve.


Ezen a héten számomra eddig szokatlan dolgot tapasztalok. Még inkább nem érdekel semmi, még gyengébbnek érzem magam. Kicsit mintha üresnek érzem matam. Nem nagyon köt le semmi, nem nagyon lelem örömömet semmiben úgy igazán.


Mit tegyek? Normális?


21l



2015. okt. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen a héten, az csak az időjárás. Szürke, esős, hideg. Ha ez általános, akkor meg depresszió. Van-e barátnőd, volt-e szerelmed, milyen a viszonyod a családoddal, te választottad-e a szakot magadnak érdeklődés alapján, van-e valami kedvtelésed?
2015. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Történt valami kb. 10 éve? Miért akartál ögy lenni? Pályaválasztás rendben van?

Bocs a sok kérdésért.

2015. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy nem normális. Depresszió?
2015. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!