Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterápiára szeretnék...

Pszichoterápiára szeretnék járni, hol találok jó szakembert Budapesten?

Figyelt kérdés

25 vagyok és az alábbi mentális problémákkal küzdök: Szorongás, zárkózottság, mély depresszióra való hajlam, szociofóbia, önértékelési problémák, többévnyi elfojtott stressz, alacsony érzelmi intelligencia szint, passzivitás és hajlamos vagyok a neurózisra is. Mivel nincs túl sok örömöm az életben, mindig csak csalódások érnek, nincsenek barátaim, nincs családi hátterem sem ezért olyan dolgokban keresek vigaszt, mint az alkohol és a kábítószer. Viszont tudom hogy ez nem helyes és változtatni akarok rajta, de ehhez már segítségre van szükségem.


Úgy olvastam hogy a Neuro-lingvisztikus programozás (NLP) egy hatékony terápiás módszer az ilyen problémák kezelésére, viszont nem tudom hogy hol találok olyan szakembert, aki ezzel dolgozik és a megfizethető árkategóriában van.


Sok kuruzslónál megfordultam már akik pszichológusnak hívták magukat, de a problémáimon nem könnyítettek, csak a pénztárcámon. Nem szeretnék egy újabb csalódást. Ha valaki tudna ajánlani jó szakembert, azt előre is megköszönöm.


2015. okt. 29. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az NLP háztartási színvonalú módszer. Van terapeuták részére továbbfejlesztett változata is, az NLPt, ezt első sorban az integratív terapeuták tanulják.

Vannak ennél jobb módszerek is: KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, Ericksoni, etc.

2015. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

22:36

Nekem aztán mondhatod hogy mik vannak mert ezeknek a töredékét nem ismerem. Én szakembert keresek, nem terápiás módszereket. Az önpszichózis sem nem megy, (könyvek meg mindenféle meditációs gyakorlatok) már próbáltam.

2015. okt. 30. 07:57
 3/3 anonim válasza:

Szia ,


Ha még aktuális, akkor ajánlanám nked Dr. Balatoni krisztiánt. Egyszemélyben pszichiáter és terapeuta. Nagyon érti a dolgát. Én most könyörgöm vissza magam hozzá, mert félválról vettem. De azt tudom, h mikor elöszőr mentem el hozzá, már akkor más emberként jöttem haza őle. 50 percért 8 ezret kér. Még ez is elfogadható

2015. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!