Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Angliában pszichiáter? Titokta...

Angliában pszichiáter? Titoktartás? Ahol szinte mindenhez credit check kell, az utcák, buszok be vannak kamerázva stb (tényleg, nem téveszme:D)

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol súlyos mentális problémákkal küzdő embereket gondozok, fogyatékosok, de vannak köztük skizofrének is. Attól félek munkaadóim megtudják hogy elmentem pszichiáterhez (nem akkora gond van). Úgy értem, ez mégis csak egy egészségügyi munka (bentlakásos otthon) ahol esetleg hozzáférhetnek az adatbázishoz, vagy konkrétan utánanézhetnek. Ez a félelmem onnan jön, hogy amikor megkaptam az állást, erkölcsi bizonyítványt kértek. Akár annak is utánanézhettek, járok e pszichiáterhez, ha igen milyen diagnózissal stb. Alkalmasság szempontjából. Nem vagyok agresszív, de már maga az alkalmatlanná tehet (?) hogy járok pszichiáterhez.

2015. nov. 2. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz az angol pszichókkal, nehogy rád kattanjanak, ha azonos neműek veled. Náluk ez természetes. Amely sznob dekadenciájukból fakad. Mivel erkölcsük értékrend nélküli, mintegy sterilizált önalkotta (általuk kreált) bioszféra, amelyet elválasztottak a természettől.

Ha velük dolgozol légy távolságtartó. Nehogy megfertőződj az Oxford vírussal.



Más:


[link]


Kérdezd meg a kollégáidat, hogy melyik egyetemen végeztek. Oxford? Canterbury?

2015. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

6 os ne haragudj de te teljesen be vagy parázva :D A kérdező is parázik rendese, mi értelme hogy még jobban lehúzd a hulyeségeddel?


Kérdező: tíz éve vagyok nővér kórházban Angliában. 100% hogy senki nem néz bele soha az orvosi adataidba. Ebből hatalmas botrány lenne, és az egész vezetőség mehetne a levesbe. Nagyon komolyan veszik itt az orvosi titoktartást.

Nyugodtan járj pszichológushoz ha úgy érzed szükséged van rá. A pszichológust kérdezd meg hogy szerinte nem probléma e hogy mentálisan sérült betegekkel dolgozol és szerinte szoljál e a problémádról a munkáltatódnak.

Azért hogy pszichológushoz jársz nem rúghatnak ki. Ha esetleg annyira súlyos lenne a gond, hogy a betegeidet nem tudod biztonsággal ellátni akkor pedig a munkáltatónak fel kell ajánlani egy masik beosztást.

2015. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!