Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, hogy gyilkolni...

Mitől van, hogy gyilkolni akarok? Űrt érzek magamban és csak a gyilkolás töltené ki az ürt. Nem vagyok elmebeteg csak tényleg szar érzés.

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 22:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?és mitol érzed azt az urt.mert az az úgynevezett kiégési szindróma, depresszió tunete is lehet és bizony ez már a pszichiatriai esetekhez tartozik.most ne gondold,hogy bolondnak tartalak, csak ilyen fiatalon még nem igen kellene ezt az urt érezned.annyi minden rossz ért már, vagy túlságosan sokat gondolkodsz, vagy meg akarod váltani a világot?amit úgy sem lehet!mert, hogy én 49 évesen érzem ezt még az sem normális, pedig engem sorozatos érzelmi stresszek érnek nap mint nap.úgyhogy sokszor érzem én is ugyanezt az érzést, hogy gyilkolni szeretnék és lehet, hogy meg is tenném ha a kezembe kerulne egy pisztoly.te csak arra vigyázz, hogy a tiédbe ne keruljon, mert nem hozna megnyugvást.nincs olyan, hogy a gyilkolás ki tudná tolteni azt a bizonyos urt.én átvitt értelemben megpróbáltam, de csak rosszabb lett és nem hozott megnyugvást.agyonlovetettem a kutyámat, mivel megfogta és meggyilkolta a kiscicámat.nem az elso esete volt neki, már 10 kiscsirke, kacsák ,három cica úgyhogy sok volt a rovásán. még pillanatnyilag sem toltotte ki azt a bizonyos urt, sot mélyebb lett, mert megvetem érte magamat.és ezt az érzést nem kívánom senkinek.te nem gyilkolni akarsz, inkább segíteni szeretnél és inkább duhot érzel, hogy nem tudsz.mert te egy mélyérzésu és komoly gondolkozású valaki vagy és nem igen tudod elviselni ezt a sok ocsmányságot ami a mai világban folyik./kulonben a fiam is haragszik a homoszexuálisakra, hiába mondom neki , hogy az igaziak inkább titkolják és nem kérkednek vele, cssak a média fúj fel mindent./ miért gondolod, hogy gyilkolással kitoltenéd azt a bizonyos urt.? nem tudnád valami mással kitolteni?például szeretettel, vagy segíteni akarással vagy egyszeruen azzal, hogy olyat teszel amivel példát mutatsz másnak?
2008. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
94%

bennem ugyan ez az érzés van !!! csak nem az ország miatt hanem a szeretethiány miatt. mindennap arra gondolok milyen érzés lehet valakit megölni. de nem csak ez a gond velem, hanem az is hogy mivel nekem nincsenek szüleim nem tudom milyen az igazi anyai-apai szeretet és ezért én se tudok szeretni. egyszerűen nem tudok valakit átölelni mert furán és kellemetlenül érzem magam. ja és az életem is szar kiskorom óta nevelőotthonban voltam és 18 évesen kerültem ki. itt ahova meg kerültem van egy perverz unokabáttyám és van az annya aki tiszta szívéből utál. na és szerintem belőlem ez hozza ki a gyilkos ösztönt.


19/L

2009. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat. Régebben azt hittem, hogy csak az újdonság amire vágyom, de nem. Egyszerüen elegem van. Esténként félek kimenni az utcára, mert cigányok portyáznak, nappal a vakságot látom, mindenki megy boltba elkölti a kis pénzét, megy a dolgára autozik egyet, benzint vesz a kocsiba, egyszerüen szánalmas és unalmas egyszerre. Nem is tudom meiktől undorodom el jobban az emberek hülyeségétől vagy a cselekvésképtelenségétől. A csövesek a bolt elött várják, hogy visszatolhassák a kocsit azért a 10-20-50-100 forintosért és tegyük hozzá nem kaját vesznek belőle...

Mindenki azt mondja, hogy nemérdekli amikor szennyezi a környezetét, mert az amit ő szennyez az nem sok, de az isten szerelmére milliók mondják ezt erre a kérdésre. Csodálkoztok, hogy 45 fok van árnyékban? Itt csücsülünk az államcsőd szélén és álomlépcsőket rakunk magunk elé hitelből amelyet az állam fizet a mi pénzünkből. Egy új kormány megtehetné a szükséges lépéseket ennek megszüntetésére: minden külföldi adósság fizetésének azonnali befejezése a magyarországi maffiák felszámolása az élősködők deportálása, elvett területeink visszacsatolása kezdésnek pl. . Ne higgyetek a szemeteknek a jobbik azt adja amit a többi: reményt a jobb jövőre, de semmi mást nem fog cselekedni helyettünk. Ők is megérzik milyen a pénz hatalma és meglássátok ök sem fognak mást csinálni, mint a mostaniak.

Az állam a kisebbséget támogatja amikor a saját népe szenved és éhezik, mi kell még ahoz, hogy fellázadjunk? Mi kell még nektek ahoz, hogy fegyvert ragadjatok és kiálljatok a saját jogaitokért, mert a törvény töletek véd és nem titeket!Aki magyar és nem látja mi folyik itt az VAK és megérdemli, hogy ne is lássa, hogy kihasználják. Ha ti nem is akkor én cselekedni fogok.

2009. aug. 6. 18:55
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Tenni akarsz a Szebb Jövőért? Nem bízol te sem a Jobbikban? Olvastam, téged is elkeserít a magyar helyzet. Ha ezt a mérhetetlen dühből származó energiát jóra tudnád fordítani, az lenne a legjobb. A Hungarizmust ismered? Magyar Nemzeti Arcvonalat? Az MNA nem kíván rész venni ebben a retkes demokráciában, és látja előre, hogy nem is olyan sokára össze fog roskadni az egész romlott rendszer, polgárháborút szítva minden országban. Erre készül az MNA, hogy a magyarság ne vesszen el ebben a kaotikus helyzetben. Akik oda beállnak, azok készek lesznek meghalni, készek lesznek ölni a Szebb Jövőért! Ha érdekel esetleg, látogass el a [link] -ra! És el ne kattanjon az agyad, ahogy írtam, az energiát fektesd az Új Rend építésébe!
2009. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Szia

Szerintem animéket kéne nézned. 4.-től szinte mindig csak a gyilkolásra és az öngyilkosságra gondoltam.

6.-ban elkezdtem animéket nézni és nagyon megszerettem őket.kb.6.-dik végére a gyilkolási gondolataim kb. a felére csökkentek. Öngyilkosságra már nem gondolok sokat. Régebben viszont elég sokat gondoltam rá. Szerintem olyan animéket kéne nézned, ahol harcolnak, gyilkolnak (azért vígjátéknak is kéne benne lennie).Ha nagyon szereted az animéket a világszemléleted megváltozik és sokkal kevesebbet fogsz gondolni a gyilkolásra.

2009. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Hm... Én is szoktam fantáziálni gyilkolásról,h milyen módszerrel kéne ilyesmi.Bár én teljes mértékben tudom ezt kezelni,mert valójában képtelen lennék ré.Szerintem te is.Ha olyan helyzetben lennél,h megölhetnél vkit,szerintem nem tennéd.
2010. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgős orvosi segítségre van szükséged
2010. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
csicska
2010. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szia! Azt javaslom, hogy tényleg vezesd le a feszültséget valamivel, például gyilkolással.

----------------------------------------------------------

Egyébként meg én is ilyen vagyok. 18 vagyok én is. Kiírtam én is egy hasonló kérdést régebben, de a modik törölték. Engem az idegesít, hogy engem is szivattak, és mértéktelenül utálom a hülye embereket. A másik ok, hogy a csajok rám se néznek, miközben akármelyik kreténnek az én koromban már van barátja.

2010. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CkLDAu5VdpM&feature=player_em..


sajnos az eredeti szöveggel nem találtam meg ez a rádiósitott :)

2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!