Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ennyire nyamvadt ez a...

Miért ennyire nyamvadt ez a mostani társadalom? Minden ismerősömnek pszichés baja van.

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy ez egy kreált dolog, és divat lett depisnek lenni?

2015. nov. 11. 08:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%
Akik erre azt válaszolják, hogy ez csak divat, még azoknak se kívánom, hogy legyenek azok. Nagyon sok minden belejátszik abba, hogy valaki az és mondjuk nem is tehet róla, pl. a genetika. stb. Képzeljétek, én is depis vagyok, de nem azért, mert csúnyán néztek rám, hanem mert az egész életem évek óta romokban hever. Én is, a genetika is, a környezetem is tehet róla. Ennyi. Ja, és nem kényelemből teszem, szeretnék dolgozni, volt is munkahelyem (csak egy 'szaros' takarítói állás és én még annak is örültem), de egyik-napról a másikra kírúgtak (önhibámon kívűl teszem hozzá). Na erről ennyit...
2015. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!