Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer LSD-ztem, azóta is vágyom rá. Szüleimmel nem olyan a kapcsolatom nem akarom elmondani nekik. 7 hónapig tiszta voltam, kínzás volt nagyon. Folyamatosan jöttek a flashbackek, meg alapból néha sejtszerű fényeket látok a falon/égen. A lényeg, hogy már nem bírtam tovább és elkezdtem rubophent szedni. Nem úgy, ahogy kell és nem szakvélemény miatt, hanem csak úgy, hogy segítsen...azaz hogy kiüssön. Minden reggel beszedem 5 darabot egyszerre energiaitallal suli előtt. Eleinte jó volt meg minden, de félek, hogy hosszútávon következménye lesz, meg a fiúm is nagyon aggódik. Kétszer próbáltam leszokni, de visszaestem flashback miatt. Szerintem valami vény nélkül kapható nyugtatóra fogom cserélni, mert kevésnek érzem, és veszélyesnek. Nem tudom igazán eldönteni, mert józanul mindig azt mondom, hogy le akarok szokni, meg csökkentem is az adagot, de mikor hat, vagy flashback után általában csak az a cél, hogy annyit be tudjak tolni, amennyi teljesen kiüt. Mit ajánlanátok, ha szeretném 100%diszkrécióval? Még fiatal vagyok nagyon, szülőket nem vonok be semmiképp.

2015. nov. 14. 20:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem leszokni a nyugtatóval. :)
2015. nov. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!