Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul vagyok. Mióta az eszemet tudom, szinte folyamatosan szorongok, sose volt jó kapcsolatom a szüleimmel (sőt, egyenesen röhejesen pocsék), a testvéreimet nem is látom, barátaim sincsenek egy-két apró kivétellel, de még velük se tudok beszélni a problémáimról.

Régebben (11 éves koromban) voltak szuicid próbálkozásaim is, amik aztán lankadtak, eltűnni látszódtak, de mintha most megint előjönnének. Pedig vannak céljaim és nem szeretnék meghalni. Csak ezt hirtelen egy-egy rosszabb napon hirtelen elfelejtem. Mindezek mellett még a vagdosást se tudom abbahagyni.


Mit tudok csinálni, hogy jobb legyen?


15/L



2015. nov. 14. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van iskolapszichológus a suliban? Ha igen, irány oda, ő profi és tud segíteni úgy, hogy a szüleid engedélyét se kell kérni ahhoz, hogy járhass hozzá.
2015. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele év elején, szeptemberben, azt mondta annyian vannak, hogy csak egy hónap múlva tud időpontot adni, majd ír emailt. Azóta semmi hír.
2015. nov. 15. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
...Ez esetben írj neki újra, udvariasan kérdezd meg tőle, hogy van-e hír az időponttal kapcsolatban.
2015. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakrendelőben is van pszichológus,pszichiáter,kérj beutalót oda.
2015. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert 16 éves korig szülői kapcsolattartás van.
2015. nov. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!