Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha megkérdőjelezem a mentáli...

Néha megkérdőjelezem a mentális épségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nemrég lettem 16 éves és eléggé érdekes gondjaim vannak...Néha úgy érzem hogy legszívesebben halomra ölném a környezetem. És eléggé aggresszív hajlamom van, Nehéz felb*szni de ha sikerül ott vér folyik.



Régen anyám rendszeresen bántalmazott engem, 15 éves koromig sehova nem mehettem. Sokszor rángatózom az ágyban, Nem érzek kéztetést arra hogy barátnőm legyen, mert ugyan kinek kéne egy ekkora vadállat? 2-4 osztályos koromig rengeteget csesztettek az évfolyam társaim amin rendszeresen bőgtem mint egy 3 éves. Anyám ha rossz jegyet hoztam haza mindig üvöltözött és megütött. Spasztikus agyi bénulásom van, és még számos "elváltozás". Visszatérve az elejére, sokszor ugyérzem magam hogy egyedül lennék vagy ha valaki zavar legszívesebben agyonverném. Ha verekedésbe keveredtem akkor elpusztíthatatlannak érzem magam de utána remegek és félek, sokszor sírtam is. Mamár nem mutatok ki érzelmeket mert ugyis valaki betalál vele.


Szeretném kikérni kedves olvasók a véleményüket. Kérek mindenkit hogy normális válaszokat írjon


Köszönöm.



2015. nov. 18. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a bundáskenyér hogy jön ide, nem tudom, de kérj beutalót a pszichiátriára, egy jó doki segíteni fog a gondjaidon. Jobbulást neked! (holnap csinálok bundáskenyeret) :)
2015. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztom az #1 véleményét.


(Bundás kenyér ügyileg is :))

2015. nov. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bundáskenyér mindenhova jól jön. ^^
2015. nov. 19. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszatérve, voltam már Psychológusnál de sokra nem mentem vele. Nem tartom jó ötletnek, mert utálom egyrészt őket másrészt megoldást nem találtam
2015. nov. 19. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig neked pont egy baratno kellene az en parom is nagyon agresszív volt amig meg nem ismert de o mar nagyon durva szinten le akartak szazalekolni stb nem reszleteznem miket muvelt csak meselte nekem. Mikor megismert engem en egy nagyin jo embert lattam meg benne es sose volt agressziv miutan mi osszejotunk mar 9eve vagyok vele ha meg kiboritom akor se agresziv soha meg olyan is volt hogy kapot toem egy pohont mert azt hittem megcsal es akkor se borult ki. Gyerekunk is szuletett mar. Mindenki azt mondja miota velem van mintha nem is az az ember lenne. Szoval biztos nem vagy remenytelen paromat is bantotak kicsinek az apja folyamatosan verte a hatan a szeket ketetorte stb mindent elmeselt nekem. Talal magad melle egy oszinte tarsat aki szeret.De probalj olyat ketesni aki feltetel nelkul szeret mert ha rossz tarsat valasztasz szerintem csak jobban ki fogsz borulni. Szoval ne egy kis libat aki miatt majd verhetsz ossze valakit ha osszefekszik valakivel. Es eloszor ismerd jol ki ne legy egybol orulten szerelmes. Csak megfontoltan. Kicsit hosszu voltam remelem segitetem egy kicsit
2015. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én azt a dolgot hogy Barátnőm legyen már rég elhagytam. Akárhányszor próbálkoztam sose lett semmi tehát feladtam nemes egyszerűséggel. Nemláttam értelmét tovább folytatni mert eddigiek alapján 100%os volt a bukás esélye ezért mamár megse próbálom. Valakinek egyedül is megkell döglenie nem? :D
2015. nov. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!