Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magányba belel lehet bolondu...

A magányba belel lehet bolondulni?

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok,és úgy érzem,mintha nem lennék normális. Nem nagyon szoktam beszélgetni senkivel,a szüleimmel sem. Dolgozok,utána hazamegyek és netezek,van,mikor este 10-11-ig.


(28 éves férfi)



2015. dec. 18. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A szociális érintkezés hozzátartozik az ember alapvető jó közérzetéhez.Szerintem kezdetnek az is elég ha csak kiülsz parkokba olvasni vagy olyan helyeken sétálsz ahol sokan vannak körülötted.
2015. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sokat járkálok az utcán,emberek vannak körülöttem.
2015. dec. 18. 14:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyen esetben lődözni szoktam
2015. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én még nagyon-nagyon messze vagyok a lövöldözéstől.
2015. dec. 18. 14:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is "magányos" vagyok csak engem ez nem zavar, a lődözés leköt :D, de felmehetsz chat.hu ra is beszélgetni vagy chatroulette re
2015. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Könnyen össze lehet szedni 1 csajt ott.
2015. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha te mondod.
2015. dec. 18. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyon magányos vagyok :(

Aki lövöldözni szokott remélem nem madarakat lő :D

2015. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül a magányommal,ez némi vigaszt jelent. Egyszerűen nem születtem társasági embernek.
2015. dec. 18. 14:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, de nem abba, amiben te vagy. Láttad a Cast Away c. filmet? Na, abba bele lehet bolondulni bizony, egész gyorsan! Egy madár sehol, egy ember sehol.


Nálad más a helyzet. A központozásodból azt látom, hogy te is erősen tapadó-birtokló szülőkkel (anyával) vagy megverve. A vesszők, pontok stb. után szünetet kell tartani, még akkor is, ha moboliról írsz. A szünet a távolság jele, a lélegzetvétel jele. Lélektanilag is.


Azért nincs kapcsolatod, mert valószínűleg az anyukád az, aki nagyon erősen rádtelepszik. Kezdésnek jó volna egy jó pszichológus, aki segítene leválni (már majdnem késő, de még benne vagy a korban), és segíteni megnyitni téged a Világ felé.


Utána jöhetnek a csajok. De nem fordítva, mert az nem fog menni.

2015. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!