Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magányba belel lehet bolondu...

A magányba belel lehet bolondulni?

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok,és úgy érzem,mintha nem lennék normális. Nem nagyon szoktam beszélgetni senkivel,a szüleimmel sem. Dolgozok,utána hazamegyek és netezek,van,mikor este 10-11-ig.


(28 éves férfi)



2015. dec. 18. 14:14
1 2
 11/18 anonim válasza:

Énis ilyen vagyok barátnőm sem volt még...barátaim nincsenek

..nem is hiányzik csak barátnő 21/f

2015. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es nagyon tévedsz. A szüleim egyáltalán nem tapadósak. Ami az írásjeleket illeti, csak azért nincsenek távolságok, mert erre nem szoktam figyelni. Ha nem sértelek meg: te ilyen botcsinálta pszichológus vagy? Vagy hogy következtetted ki ezen értelmetlenségeket?
2015. dec. 18. 15:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan belebolondulni nem igazán, de depressziót, szorongást, szociális fóbiát okozhat egy idő után.

Én sajnos épp ezeket élem meg, 4 éve vagyok egyedül.

2015. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó tudni. Akkor megúszom egy sima depresszióval.
2015. dec. 19. 09:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a magányos ember. Nem könnyű kapcsolatokat kialakitani még fiatalkorban sem. Kellene olyan helyre járnod, ahova el lehet menni egyedül, és van esély találkozni másokkal értelmesen. Régebben pl. a könyvtár ilyen hely volt, mostanság nem annyira... persze attól is függ hol laksz. Aztán ha családilag lehetséges, akkor pl. egy kutya és annak sétáltatása komoly társaságszervező erő pl. egy lakótelepen... szóba jöhet valami hobbi vagy sport, ami tanfolyamon sajátitható el... ott is képződnek jó kapcsolatok. De egy nyelvtanfolyam biztosan nem káros, és vannak szünetek óra közben... A szüleiddel ajánlom a beszélgetést azért... az mindig jó... és nagyon-nagyon fontos, mert a szüleid öregszenek, és nekik is szükségük van rád. Én ugy érzem, nem kifejezetten nő-hiányban szenvedsz, hanem ember-hiányban... és ha emberekkel sikerül úgy általában összejönnöd, köztük lesznek csajok is :-) akik még rosszabbul viselik a magányt, mint a pasik... és nem muszáj munka után egyből hazamenni, persze nem tudom mennyire fárasztó a melód.
2015. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű.
2015. dec. 19. 19:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Van, hogy igen,sajnos.
2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossza,ha megőrülnék,nem tudnék magamról,meg a sz.r világról.
2015. dec. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!