Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves lány vagyok és az a...

16 éves lány vagyok és az a problémám, hogy nem szoros baráti társaságban nem tudok önmagam lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha szoros baráti társaságban vagyok, akkor felszabadult tudok lenni, és önmagam vagyok. Viszont, ha ismerősök között, (akik nem ismernem igazán), akkor nem tudok önmagam lenni, csak ülök és hallgatom a beszélgetést, de nem szólok hozzá. Próbálom mondogatni magamnak, hogy gyerünk kapcsolódj már be a beszélgetésbe, de nem tudok, nem tudom mit mondjak, mintha kiszálltak volna belőlem a gondolatok. Ez engem nagyon zavar és nem tudom mit tegyek, hogy ez megváltozzon... Köszi a segítséget!

2015. dec. 27. 09:43
 1/5 anonim válasza:
És ez miért baj?
2015. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, engem nem igazán zavar.14/L
2015. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szintèn ugyanígy vagyok/voltam. Règen kb meg sem mukkantam nagyobb társaságban, de most ez kezd megválzltozni. Ha van vèlemènyem.elmondom, ès nem érdekel.hogy a többiek mit szólnak hozzá, ez az èn vèlemènyem ès elfogadnak így. Ennyi. Ugyse fog szeretni mindenkit mindenki, de ha úgyis megvan a magad baráti társasági akikkel szabadabb vagy, akkor meg szarld le mit gondolnak a többiek:)

16/l

2015. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ilyen nem szoros baráti társaságoakt magasról le kell sz@rni. Nehogy már te akard magad megváltoztatni miattuk. Vagy elfogadnak így, vagy menjenek a levesbe.
2015. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezzel semmi gond nincsen egészen addig amíg fősuliba nem kerülsz, ahol esetleg prezentálnod, beszélned kell emberek előtt, nos ott kezdődnek a gondok


én most pont ilyen helyzetben vagyok, és elég brutál tud lenni néha

2017. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!