Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha évekig molesztáltak, így a...

Ha évekig molesztáltak, így a szexualitást mindig rosszként éltem meg, lehet hogy sohasem fogom élvezni majd? 16/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet.
2016. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos elképzelhető. Nem egy ilyen ismerősöm van, akit megerőszakoltak és nem tudják élvezni a szexuális együttlétet. Valaki konkrétan leszbikus lett ez miatt.
2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ezen szexologus tud neked segíteni, vagy egy pszichologus csak neki a szakmája nem erre van kielezve.
2016. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem lehet, csak olyan férfi kell hozzá, akiben megbízol, türelmes veled, még nagyon fiatal vagy várjál bőven még vele, de nyiss mások felé ne zárkózz el, de szexelni még ráérsz és az igazival csináld aki mellett biztonságban érezed magad akinek el mered mondani hogy mi történt veled és ő megérti, na ő lesz az igazi. Kalandokat ne keress mert szerintem annak se egészséges akit nem ért ilyen trauma. 23/F
2016. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!