Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pánikbeteg mit érez ha...

Aki pánikbeteg mit érez ha panikrohama van és mitől jön elő?

Figyelt kérdés
2 x rosszul voltam először munkahelyen kb 40 percig tartott azthittwm meghalok fulladtam is zsibbadtam 120 volt a pulzusom...azota gyengenek erzem magam.utana volt még egy olyan rosszullettem mikor felorara egyedul voltam itthon de 2 perc alatt elmúlt. Surgossegin is voltam ekg vernyomas es verkepem jó. Felek h megfogok halni meg h megint ram jon hirtelen a rosszullét. Mit csináljak? Es ha vmi komoly bajom van csak nem veszik eszre?? 22/L

2016. jan. 4. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tömegközlekedés közben szokott rámjönni,vagy olyan helyeken,ahol nem szívesen vagyok!(nem nyafogok,sajnos tényleg). Sima pánikolásként fogtam fel,de nekem ilyenkor asztmás rohamom is volt már, ájultam is már el,volt hogy 1évig nem is mentem sehova,csak gyalog,valahogy a körülöttem lévő emberektől lettem rosszul,féltem, hogy baj történik a buszon,metrón,nem csak velem,hanem mással,nem kaptam levegőt


szívdobogás nálam is sokszor előfordult.. nem akartam szívgyógyszert,de a vérnyomásom magas volt,így diétával levittem!


nekem hangulatproblémáim voltak, azok már rendben vannak,csak "egy kis pánik szokott lenni"


terápia sokat segít


JOBBULÁST NEKED IS!!!!!

2016. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én félek az ujjabb rosszullétol, egyedül vagyok itthon, nem akarok egyedül lenni..........
2016. jan. 5. 12:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs barátod ?? Vagy egy olyan barátnôd esetleg család tagod akik most melletted tudnának lenni átmenetileg?
2016. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
augusztusban ide költöztem barátomhoz...és ő nappal dolgozik, itt nincs barátnőm.
2016. jan. 5. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!