Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz gondolataim...

Nagyon rossz gondolataim vannak, Mit tegyek? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Üdvözletem


Olyan gondolataim vannak hogy megölök embereket,barátaimat elvágom a torkukat,van hogy ülök a buszon oda sétálnék az egyik emberhez és könnyed mozdulattal kitörném a nyakát,nem régiben voltak nálunk vendégek,Anyám barátai, és csak arra tudtam gondolni hogy fejbe verem őket egy vascsővel,próbálom elűzni ezek a gondolatokat de visszajönnek, és ha lezajlanak a fejeben ezek a képek akkor utána felszabadult vagyok, örömöt érzek.Néha. ha sikerül vissza fojtani dühös leszek,Agresszív,ütöm az ajtót vagy épp a falat,ez egyre rosszabb kb. fél éve vettem észre hogy ez van.


20/F



2016. febr. 23. 20:38
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia. Még vannak ilyen gondolataid? Ha igen próbáld meg azt csinálni, hogy leülsz amikor egyedül vagy és gondold el őket, engedd hogy kimenjen belőled és ne foglalkozz vele.

Lehet az is baj hogy nagyon magadban vagy. Ez azért is lehet mert félsz tőle és nem tudod hova tenni. Nyugodj meg és próbáld ezt az egészet kiűzni. Úgy fog sikerülni. Remélem azóta már jobban vagy. :)

2021. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!