Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és izgulás minden...

Szorongás és izgulás minden helyzetben Melóban főleg de máshol is sokszor miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék az ellen hogy nem izguljak minen helyzetben ?

Főleg melóba szinte minden kis apro dolgon ha valamit szerelni kell vagy ha keresnem kell valamit szinte oly annyira képes vagyok izgulni hogy márt rosszul érzem magamat végette Olyan apro dolgokon is hogyan fogjam meg a csavarozo gépet meg hasonlo .Kérek segitséget ! A választ előre is köszönném !


Üdv : 23/F



2016. febr. 25. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Ne parázz rá! Minden jön magától. Azért stresszelsz, mert a legjobbat akarod kihozni magadból minden helyzetben és félsz, hogy mi lesz akkor, ha nem úgy lesz, nem úgy alakul. Egyszerűen csak csináld amire kérnek, nem kell túl lihegni a dolgokat! :) Lazán éld az életet.
2016. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az a baj hogy nem tudom !!! Pszihiáternél is voltam kiírt egy gyógyszert de nem veszek észre változást

Főleg iszonyatosan stresszelek mikor néznek ilyenkor enni is alig tudok ! Gzomoridegem van sokszor ! de márt középiskolás korom ota ez van !

2016. febr. 25. 19:08
 3/6 A kérdező kommentje:
50 kg vagyok 23 évesen !
2016. febr. 25. 19:08
 4/6 anonim válasza:
Ennek pedig sajnos pszichológiai oka van. Fejben kell elhatároznod magad. Esetleg próbálj csapatban dolgozni. Több az ember, nagyobb az önbizalmad, a felelősség eloszlik, tudnak segíteni, biztatni.
2016. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj olyankor én egyből stresszes vagyok egy présüzemben dolgozom ahol tudom kezelni a gépet szépen de ha mellettem van valaki olyan személy akiről tudom hogy kis hibámért kiabálna vagy egy idegen személy aki előtt meg kell felelnem egyszerűen leblokkolok elvörösödök és remegni kezd a kezem meg a lábam !
2016. febr. 25. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

1 évvel fiatalabb vagyok, és totál így érzek, szal nem vagy egyedül, ha ez megnyugtat


sőőt még valszeg van pár millió ilyen ember a világon, szal nyugi :D


középkorban sok mindent nem tudtak gyógyítani amit ma igen..de amint látjuk elég sok olyan dolog van amit nem tudnak


egyedül az akaratodra hagyatkozhatsz


én egyébként azon szoktam elgondolkodni, hogy mennyire akarok ebből kigyógyulni? 10 es skálán te mennyire?


MEnnyire jár egész nap azon az agyad, hogy meggyógyulj..szerintem az a gond, hogy túl sok a zaj és ha egy kicsit is úgy érezzük, hogy nem vagyunk feszélyezve már nem is foglalkozunk vele, és csak örülünk, hogy egyedül lehetünk.


Én pont a napokban kezdtem el halálkomolyan gondolkodni róla, hogy most mit csinálok, egész életemben ez lesz, vagy meggyógyulok valamikor, nagyon kell valamit tenni azügyben, hogy javuljon, másként nem fog


az orvosság csak ideiglenes, de ált még úgy sem működik

2016. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!