Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire erős a 0,25 mg-os...

Mennyire erős a 0,25 mg-os Frontin?

Figyelt kérdés
Nyugtatóként lett felírva, de nem nagyon használ a cucc...
2016. márc. 2. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon gyenge.

Én az elhagyási fázis végén szedtem annyit.

Csodát ne várj...

Esetleg szedj 2 db-ot belőle, de összesen 1 mg/nap NE legyen több. Amúgy sajnos nagyon könnyű rászokni.

2016. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nyugtató akkor miért lehet rászokni? Ez nem drog
2016. márc. 2. 13:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán rá lehet szokni, még elvonási tünetei is vannak. Egyébként nem erős. Én ugyan Xanaxról vagyok leszokóban már hosszabb ideje, ugyanis ez egy nehéz folyamat. Most szedek a leszokás végén esténként 0,25 mg-ot. Idővel ezt is el fogom hagyni.
2016. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért kezdted el szedni? Ki írta föl?
2016. márc. 2. 13:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter írta fel pánikbetegségre, csak azt felejtette el közölni, hogy szinte lehetetlen leszokni róla.
2016. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Nem hasraütésből írtam, 10 hónapig voltam rajta intenzíven.

2 mg-okat is szedtem.

1x úgy maradtam valahol éjszakára, hogy elfelejtettem gyógyszert vinni.

Az éjszaka kínszenvedés volt, fél órát tudtam aludni, akkor is brutál rémálmom volt.

Aztán voltak napok, hogy na én erős leszek, nem veszem be. Hajnal 2ig vergődtem, aztán kénytelen voltam bevenni.

Leszokás: Még felezni sem szabad, mert nagyon megérzi a szervezet. Körömreszelővel mindig 1 kicsivel többet lereszelni belőle, nekem csak így ment. 5 hónapja nem szedem.

2016. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de azt írják, hogy nagyon gyenge
2016. márc. 2. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit írt fel neked az orvos, akkor a bajod is csak ennyi. Önmagában szakorvos nem is ír fel frontint, csak antidepresszánssal. A háziorvos szokott vele kísérletezni. Ha kevésnek tűnik, akkor fordulj szakorvoshoz, aki a megfelelő szert fogja felírni.
2016. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ha annyira gyenge volna a hatása, akkor nem lenne olyan nehéz a 0,25-ösről leszokni.
2016. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a hatása gyenge (mert az), sajnos ugyanúgy kialakulhat a függőség.

Én szedtem anno Rivotrilt, 0,5 mg-ost meg 2 mg-ost is. Nem volt könnyű az elhagyása, de a Frontinnal jobban megszenvedtem...

2016. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!