Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire erős a 0,25 mg-os...

Mennyire erős a 0,25 mg-os Frontin?

Figyelt kérdés
Nyugtatóként lett felírva, de nem nagyon használ a cucc...
2016. márc. 2. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
A 0,25-ről minden különösebb nehézség nélkül le lehet szokni.
2016. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz ha azt hiszed, hogy a Frontin nem drog, igenis az, sőt veszélyesebb mint sok kábítószerként nyilván tartott anyag. (Nem a tv-ben láttam, voltam elvonón, heroinisták mesélték, hogy nehezebb volt leszokni a Frontinról mint a heroinról).


Én is rá vagyok kattanva, most csökkentjük, és még mindig rengeteget szedek, de majd meghalok az elvonásban.


Mérlegelni kell. Az egyik oldalon az van, hogy nagyon gyorsan rá lehet szokni, és nagyon gyorsan kialakul a tolerancia (ugyanahhoz a hatáshoz több gyógyszer kell). A mérleg másik oldala a betegség amire kaptad. Döntsd el, melyik a súlyosabb, és aszerint szedd vagy ne szedd.

2016. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Van fű is nálam, de mégse szoktam rá, csak akkor szívok, ha ideges vagyok vagy haverokkal piálás.

Lementem orvoshoz és felírta ezt a gyenge szart, tegnap bevettem 8-at azt semmi, csak aludtam, ma meg megint sík ideg vagyok és már 3 tabi bennem van...

2016. márc. 3. 14:50
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
"azt semmi, csak aludtam" => Kb ez a hatása...
2016. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!