Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit helyrebillenteni a gondolataimat?

Figyelt kérdés
A múlt hétvégén elvesztettem a nagypapámat, tehát végül is értem, hogy miért vagyok rácsavarodva a halál gondolatára, csak szeretnék tenni ez ellen valamit, mert minden este gyötör. Esténként, mikor véget érnek a feladatok és már csak a pihenésre kell koncentrálnom, belenyilall a gondolat a fejembe, hogy elvesztettem a férfi példaképem, majd lassan a saját halálomon agyalok. Félreértések elkerülése végett felnőtt ember vagyok, dolgozom, akadnak hobbijaim, el szoktam járni szórakozni... szóval el tudom magam foglalni és szerencsére így is teszek a napok nagy részében, de amint feladat nélkül maradok és egyedül vagyok, megkezdem a gondolkodást. Van esetleg valami ötletetek, hogyan tudnám az üresjáratokban is elterelni a figyelmem minderről?
2016. márc. 9. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyugati országokban már minden balesetesnek oxigén csövet dugnak az orrába, az összeroppanás és egyéb idegbénulások megelőzésére. Ez történt veled is. A fájdalom, amit akkor éreztél elhasználta a szervezet összes tartalék oxigénjét, ezért nem működik agyad rendesen. Ha pótolnád, visszatérne minden a régi kerékvágásba.
2016. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglátást, van esetleg ötleted, hogy egy csövön kívül mi az, amivel "visszanyerhetem az elvesztett oxigént"?
2016. márc. 10. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen van!Nem csak ötletem, gyakorlatom is, én már két éve csinálom és tiszta nyugis lett az életem, végre a valódi boldogságot is megismertem. Ha kicsit közelebbről megismerkedünk elmondom, hogy mit és hogyan csinálok. Levélben, mailben esetleg skypon.
2016. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!