Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okom aggodalomra? Mi...

Van okom aggodalomra? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fáj a fejem, szinte hasít bele.. Szinte minden nap fáj. Elég sokszor van hangulatingadozásom is. Történt pár fura dolog.. Volt, hogy álltam az ágyammal szemben, ott volt rajta a fekete sapkám, és hirtelen azt láttam, hogy az valami, és mozog.. aztán kitisztult minden, nem is értettem, hogy mi volt abban a pillanatban.. Aztán egyszer suliban volt, hogy ültem, és ilyen kiesés.. hogy feketeséget láttam, és hogy egy kiskutya elfutott mellettem.. hirtelen összerezzentem órán, és akkor is eléggé megijedtem, hogy mi a franc van velem, vagy mért látok ilyeneket :S:S

Szerintetek mi bajom lehet? Tudom, nem vagytok orvosok stb. de mégis.. vagy egyáltalán aggódnom kellene? :S Köszönöm előre is a segítséget :) Másnak nem mertem elmondani, nehogy hülyének nézzenek.. De úgy érzem, hogy valami nagyon nincs rendben. :S


2010. ápr. 2. 14:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Engem ezek a képzelgés, hallucináció aggaszt.. mert az szerintem annyira nem normális.. nem is igazán a hasító fejfájás miatt aggódok.
2010. ápr. 2. 20:24
 12/15 A kérdező kommentje:
*ez
2010. ápr. 2. 20:31
 13/15 anonim ***** válasza:

csak beképzeled magadnak a hallucinációt, mert biztos szeretnél vmi változást az életedbe, de ha bele kezdesz vmibe ezek elfognak múlna

tapasztalat:)

2010. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az évem elég kemény, szinte alig mozdulok ki. Jövőre érettségizek, orvosira szeretnék menni, és eléggé túlhajtom magam..
2010. ápr. 3. 13:13
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, erről beszéltem, mikroalvások, amikor napi 6-8 óra edzésem volt és suli után még mentünk tovább gyakorolni, akkor volt ilyen.. töriórán ültem, jegyzeteltem, és egyszer csak a "buszmegállóban álltam, várva a buszra".. ez a mikroalvás.. ha többet pihensz, nem lesz gondod.. néha kell aludni is! Egyébként több ilyen eset volt nálam is, amikor ki voltam fáradva.. szóval no agydaganat! Csak pihenni sem ártana néha!

én vagyok az előző oldalról aki írta a hosszabbat, hogy persze mindenféle komoly kórság lehet..

2010. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!