Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kell valamit csinálni?

Kell valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Barátnőm néhány napja rosszul lett, amennyire tudom pánikrohamot kapott, nagyon durván. Bővebben: folyamatosan remegett, sírt, kapkodta a levegőt és alig emlékszik arra, hogy mi történt vele. Elmentek vérvételre és azt mondták, hogy minden rendben van vele. Ez szerdán volt, utoljára pénteken beszéltem vele, akkor azt mondta, hogy még szédül odőnként. Az anyukája lerendezte azzal, hogy stresszel, de szerintem beszélnie kéne egy szakemberrel. Érdemes lenne megpróbálnom rávenni? Vagy ezzel még nem kell dokihoz fordulni?

2016. márc. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ilyen utoljára, óriási ügy volt a suliban és mielőtt be kellett mennünk az igazgatóhoz, így akadtam ki. Szóval lehet, hogy tényleg csak a stressztől van.
2016. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vele nem történt semmi komoly. Összeveszett a rajztanárral, az elkezdett kiabálni vele és ennyi
2016. márc. 12. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy összevesztek és kiabált vele a tanár, éppen elég lehet hogy ezt kiváltsa nála, ha olyan alkat.


Én sem viselem jól, ha kiabálnak velem. Nem vagyok mimóza, de nem viselem jól.

2016. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem ilyen alkat... Rengeteget veszekszik tanárokkal (nem bunkó vagy ilyenek, de megmondja a véleményét) és soha, még csak el sem sírta magát
2016. márc. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!