Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongás leküzdhető?

A szorongás leküzdhető?

Figyelt kérdés
Ideges természetű vagyok. Gyakran rángatóznak az izmaim és a szemem. Egész nap aludnék ,viszont éjszaka nehezen alszom el és szinte mindig kidob az ágy 3-4 körül.Rémálmaim is gyakran vannak. Volt már valakinek ilyen? Valami tipp?

2016. márc. 25. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy kethetes idoszakom volt, mikor ejszaka orankent felebredtem, faradt voltam de nem birtam aludni, remalmok is gyotortek, napkozben pedig iszonyatosan szedultem. Az orvos azt mondta, hogy stressz.

Elkezdtem akkor ujra szedni a Moksa cseppeket, kipihentebb es kiegyensulyozottabb leszel tole, egy kis uveg 5000 forint. Olcsobb a Beres csepp, ez is hasonlo dolgokra jo, de en ugy tudom, hogy a Moksanak szelesebb a hataskore. Ez 1000 forint korul mozog.

En Sedatif PC-t akartam szedni, de az orvos inkabb a Sedacur Forte-t ajanlotta, mert "attol nem leszek hulye masnap". Egyiket se szedtem be es el is multak a panaszok.

2016. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az autogén tréning nagyon sokat segíthet, tanuld meg. Ez nem bogyó, hogy csak úgy bekapod, tenni is kell érte, de hatékony, és nem méreg.
2016. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hazidokidnak mondd el ezt majd felir xanaxot kerj tole :)
2016. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!