Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elofordulhat, hogy molesztalta...

Elofordulhat, hogy molesztaltak gyermekkoromban?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy rosszul erzem magamat a fiuk tarsasagaban. Ha lehet, mindenkeppen kerulom azt, hogy veluk maradjak negyszemkozt. Az erintesnel detto ugyan ez, egyszeruen rosszul erzem magamat, ha barmilyen ferfi de kulonosen fiu, hozzam er, akar ismerem ot, akar nem. Meg az is rossz erzes, ha szimplan melle kell ulnom oran.


A multamrol annyit kell tudni, hogy a nagypapam, aki 2-3 eve halt meg, es velunk elt, kemeny alkoholista volt, es folyton uvoltott, de engem elvileg nagyon szeretett. Azert irom, hogy elvileg, mert nekem furcsa mod szinte semmi emlekem nem maradt rola, holott azert nem reg halt meg. A masik, hogy apukam nem velunk el, igy nagyimmal es anyammal elek.



Mindez pedig azert kezdett el izgatni, mert par napja egy ficko fogdosott a villamoson, de a tomeg vegett nem tudtam elmenekulni.


Meg egyb. eddig nem volt baratom, viszont szamtalan olyan eset volt, hogy szerelmes voltam egy fiuba, csak feltem a tudtara adni. Szeretnek baratot, sot, a fiunak, aki eppen tetszik, tudom, hogy nem vagyok en se kozombos, de addig, amig ez igy megy, keptelen lennek barmiben is a tudtara adni, hogy nekem is tetszik.


16/l



2016. márc. 25. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonom, ment a zold kez mindenkinek!

Esetleg tanacsos lenne akkor felkeresnem egy pszichologust? Segithet?

2016. márc. 25. 21:53
 12/15 anonim ***** válasza:

>nagyon csúnyán piszkáltak

>bekopogtak a busz ablakán


Top lel. A pszichológushoz meg magátol is elmehetsz.

2016. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Azt jelenti hogy nem a fiukhoz hanem a csajokhoz vonzodsz.. Vagyis LEZBI vagy
2016. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbi! Egyaltalan nem vonzodom a lanyokhoz ugy, raadasul szamtalanszor volt mar h szerelmet ereztem egy fiu irant. De azert koszike h megprobalod megszabni a nemi identitasomat 😄😄
2016. jún. 5. 18:53
 15/15 anonim válasza:
Jol van mar lezbikem.. Nincs mit ezen szegyellni (amugy de).. Fogadd el magad es ennyi de keress egy hozzad hasonlo lezbit..
2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!