Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, ha már párszor halluci...

Az baj, ha már párszor hallucináltam?

Figyelt kérdés
Egyszer évekkel ezelőtt,2x pár hete (hangokat),2x ébredéskor (alvásparalízisem sokszor van), és olyan is szokott lenni (évek óta), hogy ha gondolkodok, pl. ha eszembe jut, mit mondott Xy, úgy hallom a fejermben, mintha tényleg kimondaná!

2016. márc. 29. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, ami rengetegszer van, hogy fekszek, ugye próbálok aludni, és 1pillanatra pl úgy érzem megyek az úton, megbotlok vagy vmi ilyesmi és ezért összerándulok, mert úgy érzem 1pillanatra hogy tenyeg megbotlok
2016. márc. 29. 16:25
 2/5 anonim válasza:
100%
A masodik az nekem is van, az elvileg azt jelenti hogy meg nem aludtal el de mar almodsz es valahogy igy reagalod le...de nembizti
2016. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha több ezer éve éltél volna, a Bibliába is bekerülhettél volna.
2016. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább máglyán égettek volna el:D :(
2016. márc. 29. 20:04
 5/5 Csicsky ***** válasza:

Ez az elalvás előtti rándulás nálam is elő szokott fordulni és szinte rendszeresen (de azért nem minden nap). Velem is egyszer megtörtént, hogy ilyenkor úgy éreztem, hogy megyek, megbotlok és egy jó nagyot esek és alaposan „megütöm magamat“. Furcsa volt, hogy valójában fizikailag nem estem el, mégis olyan érzésem volt, mint egy jókora hasra esés után, csak éppen fájdalmat nem éreztem.


Amúgy én ebből nem csinálok ügyet, mert eddig semmi bajom nem származott belőle, pedig évek óta megy ez már.

2016. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!