Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint ha 5-éve szedem és...

Orbanveronka kérdése:

Frontint ha 5-éve szedem és nm tudom abba hagyni, milyen egészség problémát okozhat?

Figyelt kérdés
milyen gyogyszerrel lehetne helyetesiteni, hogy abban tudjam hagyni ,olyan irjon aknek sikerult ek\lhagyni ezt az örület gyogyszert
2010. ápr. 4. 22:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
1-07-esnek te mennyi idöt szedted, mert én nagyon rég szedem 5-eve
2010. ápr. 8. 15:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én még 17 sem voltam, amikor felírták nekem azt a két dolgot, de kb 1 évig. 1,5 mili/nappal kezdtem a frontinból, antidepből asszem olyan 3x1-el (Apodepi); aztán az orvos kitalálta, hogy hát akkor úgy egyszerűbb, ha inkább felírja a frontinból a 0,5-öst. Na akkor a rekordom felmászott egy kis ideig 4-4,5 milire. Erről kezdtem lekattanni. Szóval 1 év után sem volt könnyű. Pont azért, mert tényleg ez egy ördögi kör: egy idő után nehéz parancsolni magadnak mennyiséget illetően - pláne masszív deperszonalizációs és derealizációs tünetekkel - az ember persze hogy várja vmitől a megoldást.. csak azt nem dolgozza fel, hogy nem a nyugtató lesz az.
2010. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, tévúton jársz, egyszer már írtam, hogy ezt tartósan elhagyni nem fogod tudni akkor, ha csak magában szeded. Antidepit kell mellette hosszan 1 évig is szedni, akkor már akár 3-4 hónap után le tudod tenni a frontint.

Jó kilátásaid is vannak, mivel a 0,25-0,5 mg nem vészes mennyiség. Én is 0,25mg-ot szedegettem majd 2 évig, de antidepit nem és ezért nem is tudtam huzamosabb időre letenni (max 1-2 hét). Most fél éve antidepit szedek mellette 1mg-ra emelt frontinnal indítva és 1 hónapja frontint már nem kell (természetesen nagyon lassan építettem le).

2010. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!