Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan hülyeségeket kérdeznek?

Figyelt kérdés
Napi szinten fent vagyok itt,és olvasom a sok kérdést,van aki tényleg elkeseredett,és segítségre lenne szüksége,de sokan vannak,akik csak úgy unalomból hülyeségeket kérdeznek,és azt hiszik hogy ez szórakozás.ja és nam kevés hülye választ is lehet olvasni,akik ugyancsak szórakozásnak veszik ezt az egészet.kár hogy az ilyeneket nem lehet letiltatni.és a sok értelemetlen válasszal,csak tényleg még bizonytalanabbá teszik a tényleg segítségre szoruló embereket.
2010. ápr. 5. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
aki télleg segítségre szorul, annak nem a neten lenne a helye, hanem az orvosnál. mellesleg akinek van egy csepp esze, az kitudja szűrni a sok hülyeséget a hasznos válaszok közül.
2010. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kiakaszt. Már kiakadtam Terhes lehetek 7 évesen? típusú kérdésektől kezdve ,a Ekkora f*sz méret jónak számít-e kérdésig. Szörnyű mert már nagyon leromlott a színvonala az oldalnak. A válaszolók között is vannak baromi nagy kretének. Mire jó ez nekik? Gondolom a hétköznapokban szürke egerek, itt élik ki magukat.
2010. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran vagyok itt, és hát unalomból hülyeséget kérdezni tényleg szórakozás. Van humor kategória is. Pont ezeknek a kérdéseknek. Mondjuk a legtöbb ilyen kérdés nem ott van...:))

Én nem emiatt szoktam haragudni, hanem amiatt hogy nagyon sok a bunkó surmó, akinek jólesik másokba belerúgni (általában ok nélkül). Szóval van egy normális kérdés és sorakoznak a normális válaszok, aztán jön surmó, aki mindenkivel bunkó (még a kérdezővel is) és agyament módon, ész és gondolkodás nélkül megbánt mindenkit akit csak tud, gusztustalan stílusban. Mert neki így jó. Na ezeket kéne levakarni az oldalról. De hát nem nagyon lehet.

Üdv.

2010. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még az a szörnyűbb, mikor valaki nem unalomból és szórakozásból, hanem komolya kérdésként tesz fel egy oltári nagy baromságot.

vannak fokozatok.

2010. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, hogy a hülye kérdésekre csak hülye választ tudnak az emberek adni.Én akkorákat szoktam rajtuk nevetni, hogy csak na.Ma reggel 6 óra elött géphez ültem, feljöttem erre az oldalra és megláttam egy kérdést megnéztem a válaszokat és olyat nevettem, hogy a párom is felébredt.
2010. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak az ok nélkül belerúgok a másikba dolgok....

Nem értem miért ilyenek az emberek. Pl.: ma volt egy kérdés,hogy Egy prostituált mennyiért elégít ki orálisan? Szerintem evvel semmi baj nincs valakit ez érdekel. Erre az egyik válasz az volt, hogy kérdezd anyádat. Na erre olyan mérges lettem. Hogy lehet valaki ekkora tapló, görény?

2010. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nézzük csak az eggyel felettünk lévő kérdezőt :D
2010. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez azert van mert nagy az Isten allatkertje :))))) hulye kerdes felett elsiklok aki normalisat kerdez es tudok segiteni annak valaszolok is:)))sokan vannak itt akik egyszeruen unatkoznak es kamu kerdeseket tesznek fel utana pedig jol szorakoznak,hat ezeket siman lesajnalom:)))
2010. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem főleg azért van annyi hülye kérdés, mert itt aztán tényleg, TELJESEN a névtelenségbe lehet bújni, vagyis az sem járatódik le, aki húszasával teszi fel az ostoba kérdéseket.


Ugyanezért szoktak arénázni is, mert itt még a felhasználóneved sem köthető össze a balhéval és a veszekedéssel, ami egy fórumban általában kellemetlen következményeket von maga után (például senki sem áll veled szóba, vagy óvatos lesz, amikor veled beszélget).


Ha valaki gyakran jár egy közösségbe (akár online is), általában fontosnak tartja, hogy mit gondolnak róla a többiek. Itt viszont csak a kérdésről tudsz véleményt alkotni, a kérdezőről viszont nem, ugyanis halványlila gőzöd sincs arról, hogy ki az.


Huhh! Röviden ezért ... :D

2010. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!