Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyíregyházán családállítás?

Nyíregyházán családállítás?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalat érdekelne.

2016. ápr. 29. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Írnál konkrétan értelmes kérdést?
2016. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki végez, jó-e.
2016. ápr. 29. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy értelmes kérdés....csak a kérdező kihagyott pár körítést (pl. tudnátok-e....), ami egyáltalán nem baj.

Ha valakinek van ismerete a családállításról, akkor érti a kérdés lényegét.

Szerencsére más sokan értik..

Én csak azért nem válaszolok a konkrét kérdésre, mert Nyíregyházán nem ismerek olyan helyet, szakembert, aki ezt végezné.

2016. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze te véletlenül sem jártál Nyíregyházán családállításon, még a közelében sem, kedves első válaszoló, csak veszekedni akarsz. Mindenesetre ha olyan válaszolna, aki járt már valakinél Nyíregyházán, és leírná, hogy érdemes volt-e elmennie, azt nagyon megköszönném.
2016. ápr. 29. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez ilyen ezohülyeség, igaz ?
2016. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Kb 120 állításban vettem eddig részt, ebből 10-12 volt a saját állításaim. A legfontosabb, hogy megtaláld azt a terapot akivel te tudsz kapcsolódni és megbízol benne.

Lehet, hogy olyan szerencsés leszel, mint én, hogy egyből megtaláltam és jó barátok is lettünk, viszont lehet, hogy 3-4hez is el kell menned vagy többhöz mire megtalálod azt akivel te tudsz azonosulni és teljes bizalmat szavazol neki.

Vannak olyan dolgok amikhez nem a családállítás a legjobb megoldás. Ezt is jó ha tudja egy terap, vagy van olyan ember a környezetedben aki ezt tudja és elirányít olyanhoz aki jobban tud segíteni.

Azon az országrészen én sem tudok. Sok sikert és mihamarabbi megoldást. :)

2016. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmennék én 3-4-hez, de eddig egyet sem találtam Szabolcs megyében. A gugli is cserbenhagyott...ezért tettem fel a kérdést. Köszi!
2016. máj. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!