Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » így nem jó mert meghalok! Ötlet?

így nem jó mert meghalok! Ötlet?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..


bocs hogy választ kérek de nem lehet újra kiemelni és már súlyosbodott a dolog. a netes "barátaim" fele elküldött a p...ba és minden nap sírok és veszekszek valakivel. persze általában nem én kezdeményezek de én vagyok a hibás... elvárnak tőlem mindent hogy így meg úgy csináljam meg ilyenek. de ha én panaszkodok ekkor megint elküldenek a melegebbre. mi legyen? nem bírom már!


13 lány


2010. ápr. 10. 13:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Amugy jo szakmat valasztottal:)

15/L

2010. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szerinted nem kegyetlenseg amit irt, ha mar ertesz ezekhez a dolgokhoz? Ahelyett, hogy segitene neki art vele.

15/L

2010. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
köszi! hát igen.. és a "poén" az hogy azt az utolsó választ az EGYIK HAVEROM írta! hogy miét? mert kicsapódott a régi társaságból és egy kupac kis izé közé került én és a többiek meg el voltunk felejtve.. köszönöm....
2010. ápr. 10. 13:50
 14/29 anonim ***** válasza:

Megértelek!12 éves vagyok és lány!

Nem vagyok ilyen helyzetbe de probálom átérezni.

A szüleidnek meg most támogatni kéne téged.Csak igazbarátokra vágysz!

Én szívesen lennék a barátod!

Irok is neked egy privit!

2010. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
oké! köszönöm!
2010. ápr. 10. 14:12
 16/29 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenkinek meg van a maga természete...

Figyi, kedves kérdező: én azt a kis kutyust kiharcolnám!!!

Nem tudom, hogy mennyire adtad a szüleid tudtára, hogy kell neked a kutya, de van egy mondás: nincs nagyobb lélekgyógyász, mint az arcunkat nyalogató kiskutya..aranyos és igaz is!

2010. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
az a kutya már azt sem tudom mi van vele... =( azóta nem láttam ha meg szóba hoznám megint csak szidás... hogy miért, "nincs pénzünk kutyára ezt ami van alig tudjuk eltartani! majd ha kidöglenek akkor" hát szép... oké végül is Berci (a legokosabb kutyánk) is jó társaság mert kedves aranyos és még senkit nem harapott meg! mennék őket sétáltatni meg minden de az utcára alapból nem engednek ki szóval ez már alapból csőd! :(
2010. ápr. 10. 14:16
 18/29 anonim ***** válasza:
De figyi már...miért nem mehetsz az utcára????
2010. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
én sem tudom:(
2010. ápr. 10. 14:20
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérdezd a szüleidet!! Hogy miért kell neked kalitkába élni???
2010. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!