Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra és enyhe depresszi...

Szorongásra és enyhe depresszióra kaptam antidepresszánst (Fevarin). Egy hete szedem, de szinte rosszabbul vagyok. Van még rá esély, hogy hatni fog?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 10:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
39 éves nő vagyok. Anyukám sajnos meghalt már, neki voltak szerintem hasonló problémái, de soha nem beszélt róla.
2016. júl. 1. 10:26
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia. Megkérdezhetem hogy érzed magad azóta? Segített a gyógyszer? Nekem is ugyanez a bajom és én is elkezdtem szedni egy antidepresszánst de még csak 6 napja szedem és nagyon rossz. Neked elmúltak már a mellékhatások?

Válaszodat előre is köszönöm.

2016. aug. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi, most vettem csak észre a kérdésedet... Szóval már több, mint 3 hónapja szedem. Nem segített sajnos semmit, sőt úgy érzem, hogy rosszabb. Tegnap elkezdtem csökkenteni, abba akarom hagyni. Persze orvossal egyeztetve. Te hogy vagy azóta?
2016. szept. 17. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!