Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos külső és belső...

Folyamatos külső és belső feszültség egy régi trauma és stressz miatt?

Figyelt kérdés
16/f vagyok egész kis koromtól elég sok trauma ért.4 évesen derült ki hogy szivbeteg vagyok meg műtöttek aztán hónapokig kórházban voltam.Aztán 11 éves koromba ki kellet cserélni mert addig kellet bent lennie annak aztán jött egy másik peacemaker.Voltak még elég dúrva események de nem akarok leirni mindent.Az a bajom hogy folyton feszült vagyok belül és az izmaim is azok.Járok edzeni de aval nem tudok kiadni minden feszültséget és utána is érzem.Ha iszok az egy szintig segit de mintha a feszültség semlegesitené az alkoholt igy sokkal többet kell meg innom pedig nem iszok régóta és nem szoktam minden nap inni.A nyugtató nem ér semmit magába még ha iszok rá se sok hatást vált ki hiába 1 mg xanax vagy 0.25 rivoltrill nem szoktam rendszeresen ráinni csak már akkor elég kész voltam.Nehezen birok elaludni erre az a elb'szot pszichiáter felirta a gyenge rivót és elküldött család terápiára látszik nem veszi észre a bamba k'rva hogy nem tudok megnyilni a családom előtt de azért elküld család terápiára ahol anyámék baját is kell hallgatnom ami k'rvára nem érdekel...Általában akkor vagyok nyugodt ha elalszom de az nehezen megy már ráadásul koffein függő vagyok (energiaital) amit már bánok hogy rászoktam de amikor mély depresszióban voltam folyton álmos voltam és orrba szájba kávé és energiaital.Már a kialvatlanságtól le van zsibbadva az agyam és nehezen gondolkodom szóval a helyesirás b'zik hagyjanak békén.... Valaki tudna segiteni? Hogy tudok ettől az érzéstől megszabadulni?!

2016. jún. 28. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy tán kimerült lennék és menjek orvoshoz? Lassan vége a nyári gyakorlatomnak és pihenhetek
2016. jún. 28. 00:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg relaxálni, első sorban autogén tréninget. A szívednek is jót tesz.
2016. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!