Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az arachnofóbiát, hogyan...

Az arachnofóbiát, hogyan lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
A szivinfarktus kerülget, amikor meglátok egy pókot és a legrosszabb az, hogy az álmaimban is elöjönnek a pókok és rámugranak. Félek is elaludni mostanság vagy az a baj, hogy túl sokat foglalkozok vele?
2016. júl. 2. 22:53
 1/5 anonim válasza:
34%
Fogj meg egyet viccen kívül komolyan mondom Fogj meg egy kis pókot és utána nem fogsz félni
2016. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz 1., en is megfogtam mar kb 10x kicsi/kisebb pokot ilyen cellal, de ugyanugy felek toluk meg mindig. Bar ne lennenek pokok, ki vagyok toluk borulva, vhol meglatom es sirok kb. Megoldas nem tudom mi a bajodra, probalj ne gondolni rajuk.
2016. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy megfogok egyet, de nem merek kiszaladnék a világból is, de lehet, hogy mert igy fogom fel. Én nem értem a pókgyűjtöket se...
2016. júl. 2. 23:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Verset akarok most irni róluk hátha igy elmúlik :D
2016. júl. 2. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!