Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián mit csinálnak...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Pszichiátrián mit csinálnak velem ha ez a helyzet? (több lent)

Figyelt kérdés
vagdostam magam anno...amikor mondták h korhaz...amit elszalasztottak 1x akkor abbahagytam rögtön...de mondták h ha megint hasonlo lesz akkor bevisznek...most talaltak nalam alprazolamot(xanax formájában) és pengéket is...tehát sztem sok esély van rá h bevisznek...mit fognak velem tenni? Én nem akarok beszélgetni mert attol nem valtozik meg a kedvem se az életem se a szeretethianyom nem mulik el és nem egy szakembertöl akarom h atöleljen mert az ha dumal velem kenyszerböl van....a munkaja miatt "torodik velem" max és nem azért mert tényleg segiteni akarna és sajnál....tehát?

2016. júl. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vlagyimir, ne butáskodj, embereld meg magad.
2016. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem viccelek tényleg rosszul vagyok és nem segit senki se semmi.......
2016. júl. 25. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen pendítés Vaszilíj !Kérem csak egyetlen pendítést
2016. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Hmm.Majd beléd tömnek mindenféle gyógyszert és ha nincs szerencséd,akkor a mellékhatások miatt életed végéig nyomorék leszel.A testvérem így járt.Ne akard megtapasztalni hogy milyen az!
2016. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha bevisznek a pszichiátriára,akkor teletömnek gyógyszerekkel,majd vérvétellel vizsgálják,hogy bevetted-e.Mellesleg olyan betegek is vannak ott,és történnek ami...hát hogy is mondjam,nehezen lehet elviselni(gondolok itt autistákra:tényleg nem azért írom mert elítélem őket,nem,csupán nem könnyű hozzászokni).Aztán "kapsz" egy orvost és egy pszichológust,az utóbbi elvisz téged beszélgetni,vagy feladatokat csináltok...egy nap kb.1x kivisznek a mindentől elzárt udvarra,olyan ételeket kell fogyasztanod ami hát...tipikus kórházi koszt.Mindent az égvilágon mindent lejegyzetelnek az ápolók pl.mit ettél,ittál,mit csináltál,hányszor voltál wczni,hogy viselkedtél..stb..Amúgy az egész napod egy külvilágtól elzárt szobában töltheted,bár az unalom függ a szobatársaktól.Én most tapasztalataimból írtam le neked mit láttam,kórházat nem szeretnék említeni max privátba.
2016. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bár voltak olyan betegek,akik reggel jöttek este mentek,hétvégén haza lehetett menni,már akinek...(előző voltam)
2016. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek kórház függő dolgok,én voltam gyakorltaon,sőt majdnem be is kerültem,mert hát szeretem volna végezni magammal,de a pszichológusom megakadályozott,mondjuk csak ő tudta mire készülők,hát fura lett volna kezeltként is bekerülni,rendesek voltak az ápolók,csak más hogy megismernek tanulóként,aztán visszont látnak kezeltként
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam bent 2,5 hetet vagdosás,mint utólag kiderült borderline és anorexia miatt.

Hát szörnyű.

Az orvosok rosszak,az ápolók közül vannak rendesek és rendkívül bunkók is...

A pszichológus nem ér semmit

Az idő 99%-ában semmit nem csinálsz csak rajzolsz,színezel(kötelezően) vagy nézed a falat...

Ha nem eszed meg pár napig rendesen a kajád akkor mindjárt evészavarosnak titulálnak,nem egy ilyet láttam mikor bent voltam.

Erőszakosak,es a betegek többsége elviselhetetlen...

Volt,hogy napi kétszer törték ki az üveget a társaim,verekedés,fojtogatás,ordítozás,lekötözés. Többek között engem is le akartak rögzíteni,mivel nem voltam hajlandó evés után egy órát mozdulatlanul feküdni,mozgattam a kezem,lábam...

Szonda,infúzió és társai is részt vesznek a mindennapokban,és a vizit annyi,hogy két naponta megkérdezik tőled,hogy hogy vagy.

Én meg a zárójelentést sem a saját kezelő orvosomtól kaptam:)

Ja,és mikor valóban szükségem lett volna kórházi kezelésre kitettek.

Két nappal az öngyilkossági kísérletem után :)

Ha egyéb kérdésed van,írj privátban nyugodtan

16/L

2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem mindenki nagyon rendes volt. Az orvosok és az ápolók is. Abban a kórházban, ahol én voltam, napi 2 alkalommal volt vizit. Az evéssel sem volt semmi gond. A reggelimet és a vacsorámat el sem kértem, az ebédbe meg csak beletúrtam (majd energia szegényt kértem és ettem belőle egy kis párolt zöldséget). Igaz, a szüleim majdnem minden nap hoztak valamit. Az orvosommal rengeteget beszéltem, mert látta, hogy pocsékul vagyok. Olyan is előfordult, hogy bent a kórházban vágtam szét teljesen az alkaromat. Annyi történt, hogy megkérdezték, hogy mikor?, mivel? és miért? csináltam, eközben lefertőtlenítették. Reggel szóltak a dokimnak és kész.

Az elmúlt évben rengetegszer voltam kórházban. Borderline személyiségzavarom van.

20L

2016. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!