Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elmondtátok ismerőseiteknek...

Ti elmondtátok ismerőseiteknek, barátaitoknak, hogy antidepresszánst szedtek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt munkatársakra, barátokra, szomszédokra, kikkel jóban vagytok. Az én esetemben kizárólag a családtagjaim tudják. Én úgy érzem, hogy más emiatt gyengének gondolna, esetleg "depis"-nek.

Persze kit is érdekel más...



2016. júl. 30. 15:13
1 2
 1/18 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
42%
nem szabad ezeket a legális mérgeket szedni...undorito drogok...nem megoldás a narko...ha legális ha nem...ha rákérdeznek, akkor megmondanám...hogy az orvos felirt ilyet és kész de nem hangoztatnám mint téma csak ugy...most más gondolhat bármit te lelkileg éretebb vagy és mentálisan is és ez számit......
2016. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos szednem kell de rajta vagyok a leálláson.
2016. júl. 30. 15:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam el.

Aki nem szenved ilyen betegségben, semmit nem ért meg belőle, lásd 1. válaszoló is.

2016. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen. De nem kiabáltam ki. És ez nem gyengeség jele. A lábtörés sem az...különben a gyengeség az, ha valaki nem szedi be, amit az orvos a gyógyulása miatt adott neki. Ha beszeded a gyógyszered, és mindet megteszel a gyógyulásodért, akkor rendbe jössz. Különben a gyógyulást nem pusztán a gyógyszer beszedése eredményezi. A "beteg" nek is változtatnia kell...
2016. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A munkahelyen egyébként is jelezni kell az efféle szerek szedését, ez kötelező nálunk. Ha csinálsz valami galibát, és kiderül, hogy elhallgattad, probléma lesz belőle.


A főnökömnek azonnal elmondtam, hogy targoncára még véletlen se ültessen, mert baj lehet. Nem akadt ki, megkérdezte ki írta fel :), és hogy milyen...


A munkatársaimmal vagyunk annyira jóban, hogy őszinték legyünk egymáshoz, és megértsék, miért nem megyek sörözni meló után. Meg ha véletlen rosszul lennék, tudják mitől van. Azt mondták oké, majd figyelnek. Tudták, hogy mi a helyzet, nem csak én szedtem... :(


Szerintem nincs ezen mit szégyellni, de világba kürtölni nem kell.

2016. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
4eske az orvos nem Isten ! Felír egy olyan szert, amiről nagyjából fogalma sincs kinél hogyan hat.. konkrétan drog, és krvára nem segíti elő a gyógyulâsodat, max benne tart egy állapotban, és te butus létedre azt hiszed ez a gyógyír... Ma bemész egy pszichiáterhez mindenképp kapsz gyógyszert tök mindegy mi bajod, és addig próbálkoznak mignem fogyasztóvá válsz ...ez csupán üzlet ...ès a gyógyszergyártók nagyon jól élnek a sok szerencsetlen tudatlanból.
2016. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező nem kell szedned, senki nem tart pisztolyt a fejedhez! Ez egy döntés, hogy kábulatban éled az életed vagy tiszta tudattal, én senkinek nem engedném hogy mérgekkel pusztìtsa az agyam ...legálisan, ennyi erővel pálinkázhatsz is... Lehet kevesebbet árt, mint a "gyógyszerek" .
2016. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6-os

Mert pl a vérnyomáscsökkentő az nem pont ilyen? Nahát akkor.

Nagyjából az összes betegségre felír valamit az orvos, ami aztán lutri, ilyen szempontból felesleges az antidepit ekézni.

5-ös

Miért ne lehetne targoncázni, meg bármit vezetni? Ha jót szedsz, észre sem veszed, hogy jól vagy, semmiben nem befolyásol, olyan vagy, mint más.

2016. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


...azért, mert az elején kapsz mellé szorongáscsökkentőt is. Azzal meg nem lehet vezetni, az elején.

2016. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6-os igazad van, a vérnyomáscsökkentőt is úgy írják fel az orvosok, mintha cukorka lenne ... Egyszeri kiugrásra kaptam + vérhigìtót ...azért az komoly. Azóta sem szedem és semmi bajom. Azt a doki nem kérdezte, hogy élek, mennyit pihenek, stresszelek. Miért nem azt tanácsolta, hogy váltsak életmódot ? Tudod ez senkit nem érdekel, én azért megtettem egészségesebben táplálkozom, sportolok, és munkahelyet váltottam, és mérem a vényomásom, azóta 5 év eltelt és teljesen rendben vagyok. Szóval én mindenkinek azt tanácsolom, mielőtt bármit elkezdene szedni, próbáljon változtatni az életén gyökerestűl, adjon magának pár hónapot és számolja fel a rossz környezetet, kapcsolatokat, akár váltson munkahelyet, és ha mindent, de tényleg mindent megtettem és nem változnak a testi tüneteim, akkor talán szedném, de mindenképpen azon dolgoznék, hogy gyógyszermentesen éljek ! A pszichocuccok meg nagyon veszélyesek, a pszichiáterek legtöbbje meg saját magával sincs rendben...sajnos, de azért jópénzért osszák az észt meg a dilibogyókat. Katasztrófa!
2016. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!