Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmentem találkozni egy új...

Elmentem találkozni egy új társasággal, de szörnyű első benyomásuk volt rólam!?

Figyelt kérdés
Mert pont akkor jött meg, és én ilyenkor nagyon érzékeny és visszahúzódó leszek, és kb egy szót sem szóltam egész végig... most mindenki azthiszi ilyen unalmas és béna vagyok, és tuti nem fognak hívni máskor. Mit csináljak?
2010. ápr. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el valakinek, aki szimpatikus volt, hogy milyen jól érezted magad közöttük, még ha nem is látszott rajtad, és szívesen mennél máskor is. Hátha elhívnak megint, és nem pont akkor.
2010. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán mondhatom azt amit hallani szeretnél, ugyanis visszakérődzkedhetnél hozzájuk az egyik tag által, viszont az nem az igazi. Mit ér valami, ha erőltetett ?


Sztem várd ki a végét, lehet még elfognak hivni egyszer, ha nem akkor keress más társaságot és hátha majd később hiredet hallják ezek s akkor észreveszik, hogy rosszul itelkeztek feletted ( persze ez csak akkor megy ha innentől kezdve jófej leszel, mert akkor az emberek is másképp beszélnek rólad és egy jó hirnév nem árt )

2010. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!