7hete szedek antidepresszánst szorongásos depresszióra. Normális, hogy még nem érzem, hogy hatna?




válasza:



válasza:Teljesen normális, lassan kezd el hatni.
Ahogy a betegséged sem egyik pillanatról a másikra alakult ki ,úgy a gyógyulásodhoz is idő kell.
Ne aggódj ,hatni fog .




válasza:



válasza:



válasza:Szorongásra van tapasztalatom.
7 hét alatt legalább egy trendet már érezni kellene: 1-2 hétig rosszabb (akár lényegesen is), utána javulás, kb 4. hétre visszaér oda ahonnan indultál, aztán onnantól javul.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok! Nagyon megkoszonnem ha lenne valaki aki beszamolna valami pozitiv tapasztalatrol a gyogyszerrel kapcsolatban! En most fogom harom hete szedni, de meg nem ereztem valtozast. Nektek mikor kezdett el hatni? Koszonom szepen.
Én pánikkal kezdtem kb 1 éve. Akkor cipralexet írtak, de olyan rosszul voltam tőle, hogy abbahagytam, mondván én nem fogok ilyen kábítószereket szedni. A pánikom hol jobb, hol rosszabb, de már közbe a depresszió is szépen bekúszott az életembe és pár hete konkrét...
Gondolok itt munkatársakra, barátokra, szomszédokra, kikkel jóban vagytok. Az én esetemben kizárólag a családtagjaim tudják. Én úgy érzem, hogy más emiatt gyengének gondolna, esetleg "depis"-nek. Persze kit is érdekel más...
És kérdezni fogja hogy miért vagyok depressziós vagy nem?
8 éve szedem a cipralexet szorongásra, depire 10mg/nap .
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




