Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kék vonal hívható tengeren...

Kék vonal hívható tengeren túlról? Vagy hol találhatok olyat, aki.

Figyelt kérdés

Eléggé egyedül érzem magam, szükségem lenne valakire, akinek kibeszélhetem magam. Olyan emberre, aki végighallgat és ha tud, tanácsokkal lát el. Sajnos nincs a környezetembe ilyen.

Szükségem van valakire, mert érzem, ha tovább mennem maradnak ezek a dolgok, rosszabbodni fog az állapotom.

Kék vonal is jó lenne számomra, de nem tudom, hívható-e tengeren túlról.

Köszönöm.


2016. aug. 15. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a kek vonal hivhato-e a tengeren tulrol, de, ha szeretnel irni privit, akkor irj. En is a tengerentulon vagyok, talan tudok segiteni.
2016. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, mert az túl drága lenne nekik. Marad az, hogy itt kiöntöd a szívedet, illetve utána kéne járni, hogy ott, ahol laksz, nincs-e hasonló, már ha nincsenek nyelvi akadályai.
2016. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos angolul nem tudnám mindazt kifejezni, ami bennem van.

Egy magyar nyelvű megoldás érdekelne. :)

2016. aug. 15. 02:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb híján próbáld meg ide kiírni; már a megfogalmazás, átgondolás is elindíthat a megoldás felé vezető úton. Illetve lehet, hogy olvassa olyan ember, akinek voltak már hasonló tapasztalatai.
2016. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!