Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az általában, hogy...

Miért van az általában, hogy aki abban a pozícióban dolgozik, amit szeret, az keveset keres, aki viszont nem, az lehet, hogy sokat keres, de mentálisan megbetegszik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont azért betegszik meg mentálisan (akár), mert nem azt csinálja, amit eredetileg szeretne. Én is úgy vagyok, hogy gyerekkori vágyam volt hogy lovakkal foglalkozzak, de mivel itthon kiábrándító a helyzet és megélni sem lehet belőle így kénytelen voltam mást irányt venni, amiből megélek. De nagyon nem érzem így jól magam, hogy teljesen távoli dolgot csinálok az elképzelthez képest, ráadásul nem is érdekel, így mitől legyen jól az ember? :( Ennyire egyszerű, a párválasztást sem fogod más területen megtalálni, mert az érdeklődési körötök egész más lesz... :/ Ha konkrét terveid voltak fiatalon és nem jött össze akkor nagyot buksz az életben én ép ezt élem meg :(
2016. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!