Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Mit csinaljak? A...

S. O. S! Mit csinaljak? A szuleim kivettek az elemet a merlegböl.

Figyelt kérdés
Igy nem tudom kontrollalni a sulyomat. Mondtam nekik, ha nem teszik vissza, nem fogok semmit sem enni. Azt mondtak, hogy ha valtozas következik be ennek hatasara az etkezesemben, akkor korhazba fogok kerulni. De 167 cm vagyok es 47 kg. Nem vihetnek korhazba, csak ha eletveszelyes allapotban vagyok, nem?

2016. aug. 31. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tették a szüleid!

Csontsovány vagy! És igen, kórházba fogsz kerülni.

De ha nem vagy még 18, akkor mivel ők a felelősek érted, így pszichológushoz simán elvihetnek.

Sőt, ez a legjobb, amit tehetnének!

2016. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthető és jó döntés a szüleid részéről. Csont sovány vagy, persze, hogy ne akarják, hogy tovább fogyj a semmiből!

Azért egy pszichiátert keress fel, mert beteges amit te csinálsz

2016. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sovány vagy.... menj pszihologushoz
2016. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te lehet arra a kórházra gondolsz ahol a testi sérüléseket látják el. Van más kórház is diliseknek, ott nem kell rosszul lenned, elég ha mentális gondod van. Neked pedig nyilvánvalóan van.
2016. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"Mondtam nekik, ha nem teszik vissza, nem fogok semmit sem enni."


Egyszerűbb, rövidebb és kevésbé fájdalmas módja lenne a halálnak, ha a vonat alá ugrasz.

2016. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jol tettek :( Es az utolsonak is igaza van tenyleg :( Csak nehez feldolgoznom ezt. De megyunk pszichiaterhez.
2016. aug. 31. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
És ha vennél elemet ?
2016. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!