Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne legyek alkoholista?

Hogyan ne legyek alkoholista?

Figyelt kérdés
a ccsaládomban is elég sok volt/van, és úgy néz ki én is eléggé efelé hajlok, nehéz megállni de talán még nem nevezhetném magam függőnek, mit tegyek? annyira nehéz..
2016. szept. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Akaraterő !!!
2016. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyal? Erre nem gondoltal?
2016. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De iszom mert mindig egyszerübb mindent "megoldani" vele... és ez igy szr
2016. szept. 19. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Találni kéne egy másik tevékenységet e helyett. Mondjuk nézz sorozatot, az eltereli a figyelmed!
2016. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szakember vagy AA klub
2016. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ne vicceljel mar. Meg semmit nem oldott meg az alkohol a majzsugoron kivul. Hogy lenne mar egyszerubb megoldas, amikor nem is megoldas egyaltalan?
2016. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak picit félek, mert teccik de tudom hogy nem szabad :(
2016. szept. 19. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a családban alkoholista. Én úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy nem iszom, és nem is ittam soha.
2016. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy teakeverék, ami több rétüen is csillapítja az alkohol utáni vágyat. Édeskömény, édesgyökér, fehérmájva, borsmenta és kamilla.

Én nem az alkohol ellen ittam, csak mellékhatásként tapasztaltam, hogy már a harmadik nap nem kívántam az alkoholt. 18 éve alkoholmentes vagyok.

Akarattal nem lehet leszokni, környezetváltás nélkül, de nekem csak úgy automatikusan jött, pedig szándékom sem volt leszokni róla. Illetve akkor még fel sem fogtam, hogy mi miért történik velem.

2016. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!