Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem? Bővebben lent!

Mit kéne tennem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, hogy anyum nem örül annak hogy én, én vagyok... Amikor veszekszünk mindig felhozza az egyik barátnőmet és mindig oda jutunk el, hogy ő milyen tökéletes, én meg nem :( Ma már odáig fajultak a dolgok, hogy bezárkóztam a fürdőszobába és ekezdem sírni, végül már azon kaptam magam, hogy kicsordul a vér a csuklómból... Karmoláztam magam.... Én ezt nem szeretném. Nem ez volt az első ilyen... Anyumat műtötték, úgy tűnik apumat is fogják... Túléltem egy autóbalesetet.. elvesztettem a legjobb barátnőm... Félek... Mit tegyek? :(
2016. okt. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan tinik, akik egy szerelmi bánat miatt már öngyilkosságon gondolkoznak, ezzel szemben te ezekkel a problémákkal is szinte csak véletlenül ártottál magadnak. Neked tényleg vannak érthető problémáid. Nah de térjünk ia rá a kérdésedre...


1. Jó lenne ha apádról is mondanál valamit, hogy vele milyen viszonyban vagy stb...

2. Az anyád nem normális, hogy a saját gyerekét a leírtak alapján konkrétan elcserélné, pedig egyrészt a gyerekét mindig szeretnie, és becsülnie kéne akármi történik, másrészt ha tényleg vannak veled bajok, az az ő hibája.


Jobb lenne kicsit több inföt kapni, pl hány éves vagy, a barátnődet mért vesztetted el, tulajdonságok rolad, és a barátnődről stb

2016. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok, apum nem sokat játszott velem még 5 évesen se... A bárátnőmet úgy veszítettem el, hogy egyszer csak kitalálta hogy nem szeretne velem beszélni, nem hagytam békén addig amíg el nem mondta nekem hogy miért... Eddig semmi baja nem volt velem, de kitalálta hogy én hisztis vagyok, aztán jöttek a szebbnél-szebb szavak rólam, beképzelt, nagyképű... Dühös lettem, le ribiztem... (Nagyon hamar feltudom magamat kapni mindenen)... Azóta nem beszélünk...

Érzékeny lélek vagyok... Anyum csak akkor mond ilyeneket amikor veszekszünk, utána nem beszélünk egy darabig, de aztán megint "szeretet" van... Több dolgot nagyon nem tudok mondani... Köszi a válaszod!

2016. okt. 23. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idősen hogyha egyik szülőddel sem tudsz normálisan beszélni erről mert kb ők az okai, az úgy nehéz, mert magadtól nem tudsz orvoshoz menni. Mindenképpen az anyáddal kéne beszélni a helyzetről, meg új barátokat szerezni. Sz@rd le magasról az előző barátnődet... Annyira szerintem még nem vagy magad alatt hogy psziholós kéne, egy kis baráti vagy szülői segítséggel könnyen kilábalsz ebből a helyzetből.
2016. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszihológus*
2016. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszt :)
2016. okt. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!