Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El akarom hagyni az antidepres...

El akarom hagyni az antidepresszánsomat. Mondtam doktoromnak de azt mondja nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szedek brintellixet és le akarom tenni mert meggyógyultam és nem akarom szedni. Doktorom kérdezi mútkor van e még gyógyszerem mondom neki hogy van de nem kell az már nekem. Erre elkezdi hogy Ő az orvos majd tudja mikor lehet abbahagyni nekem még olyan súlyos tüneteim vannak hogy évekig kell szednem. Nem szóltam erre semmit de nem fogom szedni mert már elegem van belőle hogy ilyen trágyán élek amikor még harminc se vagyok és jó már az életem nagyjábó!


Vélemények? Csak nem fog hiányozni úgy tudom nem lehet fügeni antidepresszánstól. Tanácsokat várok hogy szokjak le. 20 mg-s a tabletám!



2016. okt. 31. 18:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

Biztos azért váltottál háromszor orvost, mert egyik se értett a három közül a dolgához, és mind sk. veled akartak kiszúrni a gonosz gyógyszerekkel, igaz? Szerintem meg azért jártál pszichiáterhez, mert baromira szükséged volt rá, ha így gondolkodsz, és még mindig így gondolkodsz...


Szerintem totál kamu, amit csinálsz, ilyen szinten nem lehet valaki csökkent belátással, hogy elhajítja az antidepresszánst egyik napról a másikra, de te dolgod.


Majd ha jönnek az öngyilkossági gondolatok, azért hívjál fel valakit, mielőtt megteszed.


Na heló.

2016. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
amúgy meg szerinted hogy hagyják abba a gyógyszert az emberek? Antidepresszánsnak állítólag nincsenek elvonási tünetei de majd meglátom!
2016. nov. 3. 21:00
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy érzed, hogy már nincs szükséged a bogyókra, hidd el, hogy semmilyen elvonási tüneted nem lesz.:)
2016. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Most felhívtam dokimat hogy mit csináltam és nem volt boldog tőle. Megbeszéltük hogy jövőhéten találkozunk és újra szedem majd. Mert ma is olyan ideges vagyok meg feszült és nem tudtam aludni éjszaka.
2016. nov. 5. 14:17
 25/26 anonim ***** válasza:
70%

Nocsak, mégis az orvos volt okosabb?

Milyen meglepő...

2016. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnos így minden átmenet nélkül letenni nem lehet az antidepresszánst. Én csak 7 hónapig szedtem, de 3 hónapig építettem le. Néztem a "Búrán" konkrétan ezt a gyógyszert, de elég rossz mellékhatásokat írnak róla. Ha le akarod tenni, csak fokozatosan, és nyugtató mellett tedd. Kezdj el keményen edzeni is, úgy lehetséges a gyógyulás. Nekem középsúlyos depresszióm volt és GAD-om.
2016. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!