Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegeskedés, stressz, kedvetle...

Idegeskedés, stressz, kedvetlenség, félelem a csalódástól, bizalmatlanság az emberekkel szemben, alvászavar, fejfájás, beteg vagyok?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok, nem bírok aludni, folyamatos fáradtságot érzek mégis egyre gyakrabban fordul elő h felriadok fél óra után egy rossz álomból ami ismétlődik is egy ideje, állandóan idegeskedek stresszelek valamin, ha valami feldob hamar elmegy a kedvem mert csak az jut eszembe "ebből sírás lesz" mert mindig történik valami, rengeteget veszekszem a szüleimmel , azt hallgatom költözzek el, de ezt az anyagi hátterem még nem engedi meg, a barátaim is aggódnak hogy bajom lesz mert nem voltam én ilyen pár évvel ezelőtt, folyamatosan aggódok és stresszelek mindenen

2016. nov. 6. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez így hisztis leginkább. Mi a konkrét bajod?
2016. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, csupán nem bírod azokat a dolgokat amik körülötted történnek. Sok stressz és aggodalom (esetleg enyhe depresszió) miatt vagy állandóan fáradt. Az egyfolytában visszatérő álom még arra a kevés időre sem hagy nyugalmat, ezért állandóan zaklat valami. Általában milyen dolgoktól érzed magad már egy kicsit is boldognak arra a pár percre?
2016. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nagyon ideges lenni, és feketében látni a világot, de néha komolyban belegondolok, hogy már 1-2 lépésnyire félretekintve sokkal nagyobb problémák is léteznek bárhol amit kitartóbban kezelnek, ami mellett az enyém le kicsinyül. Nem nyűgölődök minden kis semmiért, belátom hogy nem kell. Nekem ez beválik:).
2016. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!