Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy jobb legyen?

Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok. Amikor még élt a nagypapám akivel nagyon szerettük egymást történt egy szomorú eset. Hét éve volt lassan . Mindketten pszichés gondokkal küzdöttünk és nem mindig volt egymáshoz türelmünk. Egyszer kicsit elvesztettem a türelmem, meglöktem (nem óriási lökést kell elképzelni) de neki lett egy kisebb bordatörése ami pár nap alatt rendbe jött. Természetesen rögtön hivtam orvost . Utána sokkal türelmesebb voltam, nem gonoszságból tettem hanem csak egy pillanatra elvesztettem az önkontrolt. De azóta már gyógyszereket szedek. Ugye nem követtem el nagy bűnt ez egy baleset volt nem előre eltervezett! Hogy tegyem túl magam rajta? Meg folyamatosan azon aggódom nehogy ebből gondom legyen pedig el telt hét év. Mit csinàljak? Segitsen valaki mert ez őrjitő! Nem bűnhődhetek olyasmit amit nem akarattal csináltam

Mindenki válaszát köszönöm


2016. nov. 19. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudd be a pszichés zavarodnak.
2016. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!